• XML Integration

Szanowni Partnerzy!


Miło jest nam poinformować iż uruchomiliśmy możliwość integracji poprzez plik XML. Dzięki temu otrzymacie ustandaryzowany dostęp do całej oferty naszej firmy z najbardziej aktualnymi danymi na temat stanów magazynowych, cen a także gotowych opisów produktów. Plik xml to także szybsze i łatwiejsze dokonywanie zamówień. Poniżej możecie zapoznać się z tym, jak wygląda struktura takiego pliku na przykładowym produkcie :


<Product>
    <Marka>Infocus</Marka>
    <Indeks>6445</Indeks>
    <Nazwa>Projektor InFocus IN119HDx</Nazwa>
    <Ean>797212982261</Ean>
    <Numer_katalogowy>IN119HDX</Numer_katalogowy>
    <Kategoria> / PROJEKTORY/ INFOCUS</Kategoria>
    <Stan_mag>30.0000</Stan_mag>
    <Cena_z_cennika>1599.0000</Cena_z_cennika>
    <SRP>1999.0000</SRP>
    <Vat>23.00</Vat>
    <Linki_do_zdjec></Linki_do_zdjec>
    <Opis>Projektor InFocus IN119HDX oferuje 3200 ANSI jasności, które pozwala na przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki temu masz pewność, że projekcja będzie doskonale widoczna dla każdego z widzów. Korzystaj z pełni korzyści, jakie daje rozdzielczość FULL HD w projektorze IN119HDX. Ostry, wyraźny i pełen szczegółów obraz pozwala na wyświetlanie filmów w wysokiej rozdzielczości, a także prezentacji, które zawierają wiele elementów. Od teraz wszystkie będą widoczne.</Opis>
  </Product>


Wszystkich zainteresowanych integracją zapraszamy do kontaktu pod adresem : sales@interalnet.pl  Odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy szerzej wszystkie korzyści płynące z takiego rozwiązania.