• For partners

Gwarancja idealnie dobranej oferty

Jako doświadczony dystrybutor sprzętu wiodących producentów zapewniamy naszym partnerom konkurencyjne warunki współpracy i zakupu.

Wieloletnie bezpośrednie relacje z producentami umożliwiają nam dostęp do pełnej oferty produktowej oraz dają możliwość zapewnienia preferencyjnych cen.

Gwarantujemy najwyższą dostępność produktów na polskim rynku. W naszym magazynie stale posiadamy ponad 500 modeli projektorów, a nasi wykwalifikowani handlowcy chętnie pomagają w wyborze stosownych rozwiązań dla klientów.

Preferencyjne warunki współpracy

Wiemy jak ważna jest elastyczność w biznesie. Naszym partnerom oferujemy zatem możliwość przydzielenia linii kredytowej już po drugiej transakcji dokonanej w przeciągu 6 miesięcy bez względu na jej wartość.

Fachowa obsługa i doradztwo

Zawsze pomagamy naszym partnerom w wyborze urządzeń dostosowanych do potrzeb i oczekiwań ich klientów. Pasja i doświadczenie naszych konsultantów jest gwarancją najlepszego doboru produktów do projekcji multimedialnych. Potrzebujesz 12 projektorów, które umożliwią uzyskanie obrazu o średnicy 100 cali z odległości 6 metrów w warunkach dobrego oświetlenia w systemie pracy 24/7? Możesz być pewien, że dobierzemy urządzenia odpowiadające wszystkim wskazanym parametrom.

Oferta cenowa

Specyfika naszego biznesu powoduje, że nie operujemy stałym cennikiem. W przypadku każdego zamówienia staramy się zapewnić naszym partnerom najbardziej atrakcyjne ceny określonych modeli, uzależnione od wielkości zamówienia i aktualnych kursów walut.

Szybkość obsługi i dostawy:

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami, na każdym etapie procesu zakupu. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami usług kurierskich (UPS, DHL), co umożliwia nam szybkie i bezpieczne dostarczanie zamówień.
By zagwarantować najwyższą jakość obsługi i sprawnie reagować na aktualne potrzeby naszych partnerów stworzyliśmy specjalną platformę B2B, która umożliwia samodzielne sprawdzenie dostępności produktów.