• Inter Alnet

InterAlnet_logo.png

Jesteśmy zespołem ekspertów, dla których projektory, ekrany i technologia AV są nie tylko elementem codziennej pracy, ale przede wszystkim pasją. Specjalizujemy się w dystrybucji urządzeń wizualizacyjnych: projektorów multimedialnych, ekranów projekcyjnych, systemów Digital Signage, tablic interaktywnych, monitorów i akcesoriów audio-video. W naszej ofercie dostępne są produkty światowych producentów m.in. BENQ, OPTOMA, INFOCUS, JVC, SONY, EPSON, NEC, Panasonic i PHILIPS PICOPIX.

Wieloletnie doświadczenie i bezpośrednia współpraca z producentami umożliwia nam dostęp do nowości w ofercie produktowej, pełne wsparcie techniczne i szkoleniowe oraz zabezpieczenie cen oferowanych urządzeń. Bezpośrednia styczność ze sprzętem i możliwość przeprowadzenia dowolnego testu praktycznie każdego dostępnego na rynku modelu, daje nam wiedzę i doświadczenie, które stanowią o naszej konkurencyjności. Wiedza, indywidualne podejście do klienta, jak również bieżące uzupełnianie stanów magazynowych, stanowią o unikalnej wartości naszej firmy jako dystrybutora. Każdy klient, który podejmuje z nami współpracę, może liczyć na dostęp do obszernego know-how, szerokiego wyboru urządzeń najlepszej klasy oraz ustalenie indywidualnych i dogodnych warunków współpracy.

Nasza oferta obejmuje również ekrany oraz akcesoria z własnej linii produktów OPTIKA. Należą do niej różnego rodzaju ekrany: ścienne, na trójnogu, manualne, elektryczne, a także szeroki wybór uchwytów oraz kabli.

Z uwagą śledzimy aktualne trendy, by móc zapewnić naszym partnerom dostęp do urządzeń najlepiej dopasowanych do ich aktualnych potrzeb i oczekiwań. Zakup projektora wiąże się również z dobraniem produktów dodatkowych: okablowania, ekranu projekcyjnego, prezentera czy też uchwytów montażowych, dlatego oprócz sprzedaży zajmujemy się również doradztwem, instalacją sprzętu oraz serwisem pogwarancyjnym oraz realizacją projektów niestandardowych.

fb-1-.png

InerAlnet_naszemarki(1).jpg