• Ekrany projekcyjne Elite Screens

Elite Screens to renomowana producent ekranów projekcyjnych prezentacji biurowej, szkolnej i do kina domowego. Marka ma już ponad 20 lat doświadczenia i jest dobrze rozpoznawalna w wielu krajach na świecie. Same biura Elite Screens znajdują się m.in. w Kalifornii, Australii, Chinach, Indiach, Meksyku, Francji, Łotwie, Łotwie, Japonii i Tajwanie. Firma założona została natomiast w Niemczech w 2004 roku jako Elite screens Europe GmbH. Obecnie Elite Screens jest jednym z największych dostawców branży AV w Europie.

To co w szczególności wyróżnia Elite Screens to naszym zdaniem wyjątkowo szeroka i innowacyjna oferta. Firma cały cza wprowadza innowacyjne rozwiązania które często nie mają jakichkolwiek odpowiedników na naszym rynku. Kolejnym punktem sprzedażowym ES (Elite Screens) jest wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości rozwiązań tej firmy. Ekrany ES cechują się bardzo dobrą jakością wykonania a ich cena jest bardzo konkurencyjna do innych rozwiązań premium dostępnych na rynku.

Mamy wielką przyjemność współpracować z Elite Screens już od kilku lat. Gwarantuje nam to szybkie dostawy, bardzo atrakcyjne ceny, bezproblemowy serwis i szeroką gamę dostępnych ekranów na naszym magazynie. Zapraszamy do współpracy.