• Wzmacniacz mocy Magnat MR 750

STEREOFONICZNY AMPLITUNER HYBRYDOWY WYSOKIEJ KLASY

Box color czarny, srebrny
No goods
4599.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4018843495750
Leave your phone

R 750 w końcu otwiera połączenie technologii lampowej i tranzystorowej na wszystkie możliwe media. Tutaj w końcu można znaleźć rozwiązanie all-in-one dla fanów klasycznych komponentów 43 cm, które można idealnie połączyć z komponentami hi-fi Magnat.

CZUŁOŚĆ I MOC


Dzięki starannie dobranym lampom ECC81 już wypalonym, MR 750 zapewnia dokładnie taki dźwięk, jaki doceniają koneserzy. Dzięki dolnym tranzystorom mocy nie musisz rezygnować z imponującej linii wyjściowej.

Pięć analogowych wejść wysokiego poziomu, 4 wejścia cyfrowe oraz wejście gramofonowe dla systemów MM to podstawa, dzięki której można bez problemu łączyć również duże systemy. Ponadto Bluetooth jest dołączony do bezstratnego standardu aptX, zapewniając najlepszy dźwięk ze smartfona, tabletu lub komputera. Tuner z FM i DAB+ otwiera fanom całą gamę stacji analogowych i cyfrowych, którzy mogą je zapisać w pamięci do 40 stacji.

MAGNAT MR 750 - HDMI I BLUETOOTH NA POKŁADZIE


Liczba ekscytujących źródeł muzyki i dźwięku stale rośnie. Dzięki MR 750 jesteś do tego dobrze przygotowany, ponieważ oprócz szerokiej gamy analogowych i cyfrowych umożliwia również bezpośrednie podłączenie gramofonów, komunikuje się ze smartfonami i tabletami przez Bluetooth oraz tworzy bezproblemowe połączenie z telewizorem i wszystkimi innymi urządzeniami. podłączonych źródeł przez HDMI. W przypadku tego ostatniego głośność można łatwo regulować za pomocą pilota telewizora. W przypadku wszystkich innych źródeł odbywa się to za pomocą dostarczonego pilota systemowego.

DYSKRETNIE POINFORMOWANY


Metalowa obudowa i solidny aluminiowy panel przedni i elementy sterujące mówią same za siebie za każdym razem, gdy ich dotkniesz, i dają poczucie, jakie rozkosze akustyczne ma do zaoferowania MR 750. Elegancki wyświetlacz informuje o źródłach wejściowych i nazwach stacji. Poza tym po prostu daj się oczarować nieodpartemu blaskowi lamp, jednocześnie ciesząc się muzyką, filmami i innymi mediami z niemal każdego źródła w niewyobrażalnej wcześniej jakości.

image

Ważne cechy

  • Hybrydowy amplituner stereo z technologią tranzystorową i lampową
  • Wejście HDMI do bezproblemowej integracji telewizora i wszystkich podłączonych źródeł
  • Wyselekcjonowane i wcześniej wypalone lampy dla uzyskania optymalnego brzmienia
  • Moc wyjściowa 2 x 70 W RMS, moc wyjściowa systemu 250 W
  • Rozbudowane połączenia, cyfrowe, analogowe, MM phono i Bluetooth aptX
  • Odbiorniki FM i DAB+ z pamięcią 40 stacji
  • Solidna metalowa obudowa z panelem przednim i elementami sterującymi ze szczotkowanego aluminium


There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend