• Wzmacniacz Audiolab 8300A

Wzmacniacz stereofoniczny Audiolab 8300A Brytyjski projektant wzmacniaczy, Jan Ertner prowadził projekt stworzenia nowego 8300A poprawiając wydajność stopnia wyjściowego klasy AB wzmacniacza. Jest on całkowicie stabilny przy większości obciążeń kolumn głośnikowych i w szerokim zakresie temperatur. Przy jednoczesnej poprawie konstrukcji i jej uproszczeniu, 8300A oferuje znacznie więcej. Poprawiona została znacznie wydajność wzmacniacza, który oferuje teraz moc 75W RMS, a dodanie wejścia phono ucieszy entuzjastów płyt winylowych.

5999.00
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

 

image

Przy tworzeniu zupełnie nowej serii Audiolab 8300 zadaliśmy fundamentalne pytania o to, za co ludzie lubią muzykę którą kochają i zadbaliśmy o to, żeby ich zestaw hi-fi był równie łatwy w użyciu, jak i przystępny dla uszu. Podczas gdy nasi inżynierowie odwoływali się do planu, jakim była seria 8200, tym razem każdy komponent został poddany analizie, aby stworzyć system hi-fi wyprzedzający modele, które już wcześniej zostały uznane za najlepsze w swojej klasie. Dzięki wydajniejszym komponentom, nowej technologii formatu audio o wysokiej rozdzielczości i nowo zdefiniowanej estetyce, seria 8300 podniosła poprzeczkę raz jeszcze. Audiolab z dumą prezentuje nowe modele 8300A, 8300CD i 8300MB.

Genialność ewoluowała

Nowa seria 8300 stawia poprzeczkę bardzo wysoko. W końcu poprzednie produkty zdobyły w ciągu ostatnich pięciu lat więcej nagród w brytyjskiej prasie, niż jakakolwiek inna rodzina wysokiej klasy sprzętu audio. Wzmacniacz zintegrowany 8300A, z jego radykalnie przeprojektowanym układem i wysokowydajnym przedwzmacniaczem gramofonowym, doskonale nawiązuje do fundamentach firmy powstałych w 1983 roku poprzez klasyczny 8000A - jeden z najbardziej wpływowych brytyjskich komponentów hi-fi wszech czasów.

Nowa estetyka

Zaktualizowana struktura zewnętrzna serii 8300 podąża za nową estetyką produktów Audiolaba, wykorzystując zmiękczone linie i tekstury, zachowując jednocześnie rozpoznawalny i nowoczesny styl. Wykończenie obudowy aluminium w serii 8300, piaskowane, aluminiowe pokrętła i wyświetlacz CNC z pewnością wyglądają nowatorsko, ale w każdym produkcie marki Audiolab funkcja jest zgodna z funkcjonalnością. Nowy wyświetlacz i elementy sterujące umożliwiają szybki i intuicyjny dostęp do najważniejszych funkcji dzięki szerokim opcjom routingu i ustawieniom filtrów.

Amplifikacja zdefiniowana na nowo

Dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku, każdy etap rozwoju produktu marki Audiolab koncentruje się na użyteczności. W szczególności w modelu 8300A, zapewniającym proste, ale szerokie sterowanie. Weteran budowy wzmacniaczy, Jan Ertner, buduje funkcjonalność wzmacniacza wokół nowego wyświetlacza. Oznacza to, że użytkownicy mogą łatwo odnaleźć się w uniwersalnych konfiguracjach oferowanych przez wzmacniacz, nawet pomimo tego, że jest on o wiele bardziej zaawansowanym niż jego poprzednicy. Urządzenie może zachowywać się jak wzmacniacz zintegrowany, wzmacniacz mocy, przedwzmacniacz i podzielony przedwzmacniacz łatwy do sparowania z wieloma systemami hi-fi. 8300A działa tak samo spójnie, jak na zewnątrz. Dzięki całkowicie nowemu podejściu do układu, podwójna struktura mono minimalizuje interferencję międzykanałową. Kluczowe komponenty przetwarzające dźwięk i zasilacz są całkowicie rozdzielone tak daleko, jak to możliwe. Nasza nowa technologia Active Current Delivery zapewnia również całkowicie czysty dźwięk aż do momentu odcięcia, a zaawansowany mikroprocesor ogranicza moc wyjściową, która gwarantuje brak słyszalnych zniekształceń, nawet przy głośniejszym wyjściu z mocą 75 W RMS.

image

Specyfikacja techniczna

- Technologia Dual Mono
- Wyświetlacz OLED 128 x 64 piksele 2,7"
- Tryb gotowości
- Trigger 12V
- Przedwzmacniacz phono (MM/MC)
- Wejścia: CD, Video, Tuner, Aux 1, Aux 2, XLR (Balanced) i Phono
- Wyjścia: 2 x RCA
- Czułość wejścia phono RIAA: 50 K/100 pF
- Impedancja wejściowa (wejścia liniowe): 50 K/100 pF
- Impedancja wejściowa (wejścia phono): 47 K/100 pF (MM), 100 R/1,5 nF (MC)
- Napięcie wyjściowe: 2,3 V max (<0,02% THD)
- Impedancja wyjściowa: 120 omów
- Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 20 kHz
- Całkowite zniekształcenie harmoniczne: <0,002%
- Stosunek sygnału do szumu (linia): > 107 dB > 109 dB (ważony A)
- Stosunek sygnału do szumu (phono MM): > 73 dB > 78 dB (ważony A)
- Stosunek sygnału do szumu (phono MC): > 68 dB > 73 dB (ważony A)
- Przesłuch: <80 dB (L -> R & R -> L @ 10 KHz)
- Maksymalna moc wyjściowa: 2 x 75 W RMS (8 ohm), 2 x 115 W (4 ohm)
- Szczytowy prąd wyjściowy: ± 15 A
- Stosunek sygnału do szumu: >107 dB
- Współczynnik tłumienia: >100
- Wyjścia głośnikowe: A + B
- Wymiary 8,0 x 44,4 x 33,0 cm
- Masa netto 7,8 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend