• Wyświetlacz Optoma N3551K

Monitory profesjonalne serii N zostały zaprojektowane z myślą o ulepszeniu obecnych konfiguracji konferencyjnych w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych oraz dostosowania ich do hybrydowych scenariuszy pracy i nauczania na odległość. Intuicyjne, przyjazne oprogramowanie umożliwia użytkownikom łączenie, prezentację i współpracę na całym świecie, zarówno osobiście, jak i zdalnie.

No goods
5439.00
Enter your email
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387667495
Leave your phone

Seria N-Profesjonalnych wyświetlaczy

Monitory profesjonalne serii N zostały zaprojektowane z myślą o ulepszeniu obecnych konfiguracji konferencyjnych w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych oraz dostosowania ich do hybrydowych scenariuszy pracy i nauczania na odległość. Intuicyjne, przyjazne oprogramowanie umożliwia użytkownikom łączenie, prezentację i współpracę na całym świecie, zarówno osobiście, jak i zdalnie. Wyposażona w orientację pionową i poziomą, seria N jest przeznaczona do użytku w lobby korporacyjnym i recepcjach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, digital signage i innych profesjonalnych środowiskach. Zaprojektowane z myślą o uproszczonej łączności i zwiększonym zaangażowaniu, treści mogą być udostępniane bezprzewodowo za pomocą Creative Cast™, wraz z oglądaniem treści na żywo i współpracą w czasie rzeczywistym z interaktywnymi monitorami płaskoekranowymi Optoma za pośrednictwem Creative Board. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu użytkownicy mogą wyświetlać informacje, tworzyć i dostosowywać własne listy odtwarzania. Ponadto użytkownicy mogą również przesyłać pliki bezprzewodowo i uzyskiwać dostęp do chmury w popularnych systemach, takich jak Google, Microsoft i Dropbox za pośrednictwem Menedżera plików Optoma.

 

 

image

TWÓRZ, WSPÓŁPRACUJ, INSPIRUJ

Połącz się z technologią, która łączy. Monitory profesjonalne Optoma serii N zostały zaprojektowane tak, aby bezproblemowo odpowiadały potrzebom profesjonalistów. Wynik; Intuicyjne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do pracy w harmonii ze sposobem prezentacji i współpracy.

image


Popraw wizerunek swojej marki

Monitory profesjonalne Optoma serii N są idealne do lobby i recepcji. Wyświetlaj informacje na swój sposób. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu i funkcji planowania możesz tworzyć, dostosowywać i planować własne multimedialne listy odtwarzania oraz wyświetlać zawartość w określonym dniu lub godzinie.

image

 

Współpraca w czasie rzeczywistym

Łącz się globalnie. Zespoły mogą teraz udostępniać prezentacje i dodawać do nich adnotacje jednocześnie w monitorach Optoma. Monitory interaktywne płaskoekranowe (seria 5) i nieinteraktywne monitory profesjonalne (seria N). Platforma Optoma Solutions Suite (OSS) zawiera Creative Board, w którym użytkownicy mogą przeglądać zmiany projekty realizowane w czasie rzeczywistym.*

*Użytkownicy muszą połączyć klawiaturę i mysz, aby w pełni wykorzystać interaktywne funkcje serii N.

image

 

Zbliżaj ludzi do siebie **Użytkownicy muszą połączyć klawiaturę i mysz, aby w pełni wykorzystać interaktywne funkcje serii N.*

Podłącz dowolne urządzenie. Bezprzewodowe przesyłanie, udostępnianie lub strumieniowe przesyłanie treści za pomocą aplikacji CreativeCast™ Pro. Ekran odzwierciedla wysokiej jakości obrazy, wideo, dokumenty i dźwięk ze smartfona, laptopa lub komputera PC - wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. Zabranie własnego urządzenia nigdy nie było łatwiejsze.

image

Współpraca hybrydowa

Zachęcaj do współpracy zespołowej w hybrydowym środowisku pracy, wykorzystując rozwiązania wideokonferencyjne Optoma i umożliwiając dostęp do treści z dowolnego miejsca.

image

 

Dostarczaj informacje w skuteczny sposób

Optoma N-Series to idealne rozwiązanie dla digital signage. Dostosuj zawartość i wyświetlanie w orientacji pionowej lub pionowej na jednym lub wielu ekranach.

image

Mocniejszy niż telewizor

Seria N firmy Optoma oferuje wiele korzyści.

Wyświetlacze klasy premium z doskonałą jasnością, filtrem niskiego poziomu niebieskiego światła i technologią bez migotania.

Ekskluzywne oprogramowanie Creative Board i CreativeCast Pro oraz wbudowane aplikacje do udostępniania plików i zarządzania urządzeniami.

Zoptymalizowane pod kątem rozwiązań konferencyjnych, takich jak kamery internetowe, głośniki Bluetooth i wózki z napędem.

Obsługuje zarówno orientację pionową, jak i poziomą

image

 

Łącz się zawsze i wszędzie

Spokój ducha

Firmy mogą mieć pewność, że ich menedżerowie IT są w stanie zapewnić zdalne wsparcie za pomocą rozwiązania Optoma Management Suite (OMS). ™ Menedżerowie IT mogą łatwo monitorować i diagnozować problemy związane z dowolnym wyświetlaczem Optoma AV, zapewniając, że pracownicy nie zostaną pozostawieni bez pomocy. Aby uzyskać dodatkową warstwę gotowości, firmy mogą również ustawiać alerty i nadawać komunikaty awaryjne.

image
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend