• Wyświetlacz Benq Stretch BH3501 35″

Wyświetlacze Stretch firmy BenQ są najlepszym wyborem dla operatorów detalicznych, którzy chcą zoptymalizować powierzchnię sklepową w celu zwiększenia przychodów z promocji tzw. ostatniej mili. Każdy wyświetlacz Stretch jest dostarczany w pakiecie z ekskluzywnym oprogramowaniem X-Sign do zarządzania urządzeniami Signage firmy BenQ. Oprogramowanie X-Sign ułatwia projektowanie, wyświetlanie i zastępowanie dynamicznych treści, takich jak filmy czy przewijany tekst, które są bardziej wydajne niż statyczne reklamy. Urządzenie BenQ Stretch, zaprojektowane specjalnie do instalacji na półkach sklepowych, doskonale pasuje do wielu konfiguracji w handlu detalicznym. Jednocześnie wbudowany system Android oznacza, że wyświetlacze BenQ Stretch są prawdziwymi wielofunkcyjnymi urządzeniami typu Plug-and-Play — nie wymagają zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, głośników zewnętrznych ani nieestetycznych kabli.

13903.92
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4544438080303

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Wyświetlacz Stretch 35″ BH3501

Przyciągające wzrok urządzenie Signage do każdego pomieszczenia
Wyświetlacze Stretch firmy BenQ są najlepszym wyborem dla operatorów detalicznych, którzy chcą zoptymalizować powierzchnię sklepową w celu zwiększenia przychodów z promocji tzw. ostatniej mili. Każdy wyświetlacz Stretch jest dostarczany w pakiecie z ekskluzywnym oprogramowaniem X-Sign do zarządzania urządzeniami Signage firmy BenQ. Oprogramowanie X-Sign ułatwia projektowanie, wyświetlanie i zastępowanie dynamicznych treści, takich jak filmy czy przewijany tekst, które są bardziej wydajne niż statyczne reklamy. Co ważniejsze, wyświetlacze Stretch firmy BenQ zapewniają idealne połączenie funkcji sprzętowych. Urządzenie BenQ Stretch, zaprojektowane specjalnie do instalacji na półkach sklepowych, doskonale pasuje do wielu konfiguracji w handlu detalicznym. Jednocześnie wbudowany system Android oznacza, że wyświetlacze BenQ Stretch są prawdziwymi wielofunkcyjnymi urządzeniami typu Plug-and-Play — nie wymagają zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, głośników zewnętrznych ani nieestetycznych kabli. Ponadto powlekane szkłem ekrany antyrefleksyjne nadają wyświetlaczom Stretch modny urok, który płynnie integruje się z działalnością butików i handlem detalicznym wysokiej klasy.
image

Uniwersalne urządzenie, uporządkowane rozwiązanie


Wbudowany system Android

Wbudowany system Android oznacza, że BenQ BH3501 jest gotowy do pracy od razu po podłączeniu. Nie ma potrzeby podłączania go do komputera lub innego urządzenia w celu obsługi treści, a wbudowane głośniki zaspakajają potrzeby audio. W przypadku wyświetlacza BH3501 nie ma konieczności ukrywania kabli, a urządzenie doskonale mieści się na półkach i eliminuje bałagan.
Złącze USB Plug & Play

Prosta funkcja plug-and-play monitora BH3501 umożliwia dostęp i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z napędu flash USB. Monitor BH3501, niewymagający połączenia z komputerem ani skomplikowanej konfiguracji za pomocą kabli, zapewnia kompleksowe wrażenia przy całkowicie bezproblemowej instalacji.
Elastyczna instalacja

Charakteryzujący się długą i wąską konstrukcją wyświetlacz BH3501 może idealnie wpasować się w przednią część półki i wywierać duży wpływ przy niewielkim wykorzystaniu przestrzeni. Zastępując zwykłe metki cenowe treściami audio i wideo, BH3501 przyciąga uwagę klientów i zwiększa sprzedaż.

image

Elegancka, trwała obudowa wyświetlacza


Szkło antyrefleksyjne

Wyświetlacz BenQ BH3501 jest pokryty wysokowydajnym szkłem antyrefleksyjnym, które zapewnia żywy i czysty obraz. Za sprawą pięknego wzornictwa, dzięki któremu urządzenie wygląda jak integralna część półek, na których jest umieszczone, wyświetlacz BH3501 stwarza wyjątkową atmosferę najwyższej jakości w sklepach detalicznych i wzmacnia pozycję marki.
*Zdjęcie przedstawia wyświetlacz BH2801. Funkcja wbudowana w modelach: BH2401/ BH3501/ BH2801/ BH3801.

image


Wysoka jasność

Przy jasności 1000 nitów można nadal zapewnić uderzające kolory i klarowność nawet w jasno oświetlonym otoczeniu, dzięki czemu monitor BH3501 w pełni nadaje się do zastosowań wewnętrznych i półzewnętrznych.

imageCiągłe działanie 24/7

Żywotność wynosząca 55 000 godzin oraz pełna wydajność sprawiają, że monitor BH3501 jest znacznie bardziej ekonomiczny niż inne modele wyświetlaczy konsumenckich. Zbudowany specjalnie do zastosowań biznesowych z zaawansowaną technologią paneli, wyświetlacz BH3801D zapewnia niezawodne działanie przez 35 godzin, przez 7 dni w tygodniu przez wiele lat.

image

Bezbłędne wyświetlanie w widoku krajobrazowym i portretowym

W odróżnieniu od innych monitorów dostępnych na rynku wyświetlacze BenQ z serii Stretch są tak skonstruowane, aby zapewnić nieskazitelny widok portretowy i krajobrazowy. Taki wybór pomiędzy instalacją pionową i poziomą znacznie zwiększa elastyczność podczas projektowania i aranżacji sklepów.

image

Zintegrowane oprogramowanie X-Sign 2.0 z szablonami do tworzenia treści dostosowanych do wyświetlaczy Stretch

X-Sign Designer

Oprogramowanie X-Sign 2.0 BenQ sprawia, że projektowanie treści do urządzeń prezentujących oznakowanie staje się łatwiejsze. Monitor BH3501 jest wyposażony w ekskluzywne oprogramowanie X-Sign firmy BenQ oferujące szablony do tworzenia treści, które są specjalnie dostosowane do długich i wąskich wyświetlaczy Stretch, ułatwiając operatorom szybkie projektowanie i wdrażanie nowych materiałów promocyjnych. Szablony umożliwiają również operatorom dodawanie do materiałów marketingowych obrazów, filmów i przewijanego tekstu. Szablony o przedłużonym formacie pozwalają operatorom łatwo tworzyć treści marketingowe, a możliwość wzbogacania materiałów o treści multimedialne przyczynia się do zwiększenia zysków sklepu.

image
image

Natychmiastowe aktualizacje cen

Aktualizacja cen i innych zmiennych treści jest łatwa. Operatorzy muszą jedynie zmodyfikować scentralizowany plik .csv w chmurze.

image

Komunikaty w czasie rzeczywistym

Oprogramowanie X-Sign umożliwia operatorom wysyłanie komunikatów do sieci wyświetlaczy w czasie rzeczywistym w celu szybkiego wywołania efektu.

image

Interakcja i analiza za pomocą kodów QR

X-Sign umożliwia operatorom umieszczanie kodów QR, które podczas skanowania oferują klientom najnowsze informacje promocyjne. Oprogramowanie X-Sign daje również możliwość analizy kodu QR, dzięki której operatorzy mogą sprawdzić, kiedy i gdzie klienci sprawdzają treści. Analiza ta może pomóc operatorom w szybkim dostosowaniu ofert do zainteresowań klientów.

image
Transmisja strumieniowa YouTube na żywo na wielu wyświetlaczach

Dzięki oprogramowaniu X-Sign operatorzy mogą w czasie rzeczywistym zamieszczać na urządzeniach Smart Signage transmisje YouTube na żywo dotyczące nowych produktów, co sprawia, że ich promocja jest szybka i łatwa.Scentralizowane zdalne zarządzanie wyświetlaczami

Intuicyjny interfejs X-Sign ułatwia operatorom monitorowanie i zarządzanie wszystkimi zdalnymi wyświetlaczami z centralnej lokalizacji poza siedzibą firmy. Dzięki X-Sign operatorzy mogą śledzić w czasie rzeczywistym parametry wyświetlacza i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o wszelkich problemach. Wyposażone w wiele funkcji oprogramowanie X-Sign umożliwia również operatorom wyświetlanie zawartości odtwarzanej na każdym wyświetlaczu, zarządzanie aktualizacjami, ponowne uruchamianie wyświetlaczy oraz zarządzanie włączaniem/wyłączaniem ekranu i ustawieniami głośności.


image


Bezproblemowe zarządzanie wyświetlaczem

Dzięki funkcjom w chmurze BenQ DMS połączył informacje o urządzeniach, zarządzanie i aktualizację OTA (Over-the-Air), aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla podniesienia Twojej produktywności.

image
Informacje o urządzeniu i zarządzanie

Zdalnie steruj wyświetlaczami za pomocą DMS Cloud przez Internet. Jest to skuteczny sposób na obniżenie TCO (całkowitych kosztów utrzymania) i zużycia energii w Twojej firmie.

image

Zarządzanie aplikacjami

Zainstaluj aplikacje Android™ dla wybranych wyświetlaczy za pośrednictwem naszego serwera w chmurze. DMS Cloud ma na celu zaoszczędzenie kłopotów związanych z powtarzalną ręczną instalacją.


image
Aktualizacje przez sieć bezprzewodową (OTA)

Uaktualnij najnowsze oprogramowanie sprzętowe BenQ dla Twoich wyświetlaczy za pomocą naszego centrum aktualizacji OTA (sieciowo) i zapewnij ich bezproblemowe działanie przez cały czas.Więcej funkcji
 
DMS Local

DMS Local to oprogramowanie do zarządzania informacjami i urządzeniami oparte na systemie operacyjnym Windows. Użytkownicy, którzy chcą zdalnie sterować wyświetlaczami za pośrednictwem sieci LAN, mogą pobrać oprogramowanie DMS Local dla swojej sieci urządzeń.

 
Oprogramowanie MDA (Multiple Display Administrator)

Użytkownicy, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami przez RS232, mogą pobrać oprogramowanie MDA dla swojej sieci urządzeń.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend