• Subwoofer Magnat Omega CS 12 black

12-calowa (30 cm) obudowa wykonana z utwardzanej i specjalnie powlekanej podwójnej membrany DSP do wszechstronnej adaptacji do głośników i akustyki pomieszczenia Zdalne sterowanie do regulacji poziomu

Box color czarny
5579.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4018843422701

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Subwoofer Magnat CS 12

Dzięki konstrukcji membranowej opracowanej specjalnie dla zakresu niskich częstotliwości i niezwykle mocnemu wzmacniaczowi, aktywny subwoofer Magnat Omega CS 12 jest idealnym dodatkiem do systemów hi-fi lub kina domowego.

Specjalnie utwardzony i powlekany materiał membrany został wyprodukowany jako podwójna membrana o imponującej średnicy 30 cm. Wysokowydajna cewka 70 mm i 170 mm magnes ferrytowy przejmują napęd. W połączeniu z klejoną i dodatkowo zszytą kulką o długim skoku, uzyskano konstrukcję zoptymalizowaną przy pomocy technologii laserowej Klippel, która może optymalnie odtwarzać częstotliwości od 18 do 200 Hz.

Zintegrowany wzmacniacz mocy klasy D zapewnia brutalne 525 watów podczas ciągłej pracy i moc szczytową do 1100 watów. Szybki procesor DSP linearyzuje również pasmo przenoszenia i umożliwia ciągłą regulację częstotliwości przejściowej, fazy i regulowanego rozszerzenia basów przy 35 Hz.Oznacza to, że wszystkie wymagania są spełnione, aby harmonijnie zintegrować Omega CS 12 z zestawem hi-fi. lub system kina domowego.

Nie mogło być bardziej kompaktowe: wokół ogromnej 12-calowej obudowy programiści skonstruowali niewiele większą, ultra-solidną obudowę z MDF. Zamknięta konstrukcja promieniuje do przodu, minimalizując w ten sposób zakłócenia w pomieszczeniu. W kolorze czarnym z wysokim połyskiem Omega CS 12 jest jednocześnie dyskretny i elegancki, niezależnie od tego, czy jest umieszczony w widocznym miejscu, czy dyskretnie pracuje w tle.

image

Ważne cechy

  • 12-calowa (30 cm) obudowa wykonana z utwardzanej i specjalnie powlekanej podwójnej membrany
  • DSP do wszechstronnej adaptacji do głośników i akustyki pomieszczenia
  • Zdalne sterowanie do regulacji poziomu


 

Dane Techniczne

 

Częstotliwość przejściowa 50 - 150 Hz regulowane
Zakres częstotliwości 18 - 200 Hz
Obsługa mocy (RMS / MAX) 525/1100 watów
Waga 24,0 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend