• Subwoofer Magnat Alpha RS 8 black

Box color czarny
No goods
1799.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4029678458926
Leave your phone

Subwoofer Magnat Alpha RS 8 black

Magnat Alpha RS 8 oferuje 200-milimetrowy (8-calowy) głośnik niskotonowy o dużym skoku membrany w obudowie bass-reflex z dwoma portami Airflex. Zintegrowany wzmacniacz klasy D dostarcza 80 watów w sposób ciągły, a moc szczytowa to imponujące 160 watów. Podsumowując, wbudowana technologia umożliwia RS8 reprodukcję częstotliwości do 25 Hz. Elektronika wzmacniacza umożliwia sterowanie głośnością, częstotliwością podziału i fazą, umożliwiając w ten sposób optymalne dostosowanie do akustyki pomieszczenia.

Solidna obudowa MDF jest opcjonalnie dostępna w kolorze czarnym jesionowym lub w kolorze mokka. W przypadku RS8 jest nadal niezwykle kompaktowy, ma szerokość 260 mm i wysokość 350 mm. Standardową osłonę z tkaniny można zdjąć jednym ruchem, a następnie odsłania się imponującą obudowę basową.

Subwoofer aktywny Magnat Alpha RS8 jest idealnym dodatkiem lub rozszerzeniem do każdego kina domowego lub systemu hi-fi. Dzięki zmiennym parametrom RS8 można łączyć z głośnikami wszystkich marek i zawsze osiąga optymalne wyniki dźwiękowe.

image

Ważne cechy

  • Kontrola głośności, częstotliwości zwrotnicy i fazy
  • System magnesów zoptymalizowany przez Klippel
  • Głośnik basowy 200 mm z membraną z powlekanego papieru
  • Wejście wysokiego poziomu


 

Dane Techniczne

 

Częstotliwość przejściowa 50 - 150 Hz regulowane
Zakres częstotliwości 25 - 200 Hz
Obsługa mocy (RMS / MAX) 80/160 watów
Waga 8,5 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend