• Projektor ViewSonic X1

Dzięki X1 możesz cieszyć się natychmiastową i wciągającą rozrywką na dużym ekranie dzięki możliwości natychmiastowego włączenia i wyłączenia, kinowym kolorom pokrywającym 125% Rec.709 i imponującej żywotności 30.000 godzin. Dwa głośniki dostosowane przez Harman Kardon zapewniają potężny, wypełniający pomieszczenie dźwięk podczas wieczorów filmowych lub muzyki przesyłanej strumieniowo bezpośrednio ze smartfona, z możliwością podłączenia słuchawek Bluetooth. Wbudowana łączność Wi-Fi umożliwia odbicie ekranu bezpośrednio z urządzeń inteligentnych na duży ekran, dzięki czemu przesyłanie treści jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. A dzięki pionowemu przesunięciu obiektywu, 1.3-krotnemu zoomowi optycznemu, funkcji H&V keystone i możliwości regulacji 4 narożników, instalacja tego projektora 1080p jest niezwykle łatwa.

5699.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 766907015881.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone
Głośniki Harman Kardon na poziomie kinowym

X1 jest wyposażony w głośniki na poziomie kinowym, opracowane przez firmę Harman Kardon, które zapewniają wszechstronne wrażenia podczas audiowizualnej uczty.
image
1080p Full HD dla zniewalających szczegółów

Poznaj każdy szczegół dzięki ultra ostrej jakości obrazu dostarczanego w rozdzielczości Full HD 1080p z obsługą HDR, aby zobaczyć wizualny spektakl gdziekolwiek jesteś.
image
Odkryj ukryte szczegóły dzięki wyższemu współczynnikowi kontrastu

Przyjrzyj się obrazom z większą głębią dzięki wysokiemu natywnemu współczynnikowi kontrastu zapewnianemu przez 0.65" DMD firmy Texas Instrument. X1 zapewnia głębsze czernie, wyraźnie pokazując odcienie obrazów i pozwalając dostrzec więcej szczegółów ciemnych scen oraz jaskrawość jasnych scen.
image
Bezprzewodowe odzwierciedlanie ekranu z urządzeń inteligentnych

Twórz i dziel się wzmocnioną przyjemnością w jednej chwili. Dzięki wbudowanej szybkiej łączności Wi-Fi 5GHz,
możesz przesyłać treści z urządzeń na duży ekran bez użycia kabla.
image
Obsługa Bluetooth zapewnia dodatkowe opcje audio

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem na własnych warunkach. Użyj X1 jako głośnika Bluetooth, aby rozpocząć imprezę lub podłącz słuchawki Bluetooth i zanurz się we własnym świecie rozrywki na dużym ekranie.
image
Bezpośrednie przesyłanie strumieniowe treści przez USB Type-C

Wyświetlaj treści bezpośrednio z telefonu lub innych urządzeń mobilnych przez USB Type-C, jednocześnie je ładując. Przesyłaj strumieniowo filmy, FaceTime z przyjaciółmi lub graj na Nintendo® Switch na dużym ekranie bez stacji dokującej, a wszystko to za pośrednictwem jednego kabla. Uwaga: Urządzenia muszą obsługiwać strumieniowanie wideo przez USB Type-C. W przypadku użytkowników iPhone'a i iPada wymagany jest autoryzowany przez Apple adapter Lightning do HDMI.
image
Intuicyjne sterowanie dotykowe za pomocą telefonu

Teraz możesz zmienić swoje urządzenie mobilne w alternatywnego, potężnego pilota - intuicyjne sterowanie dotykowe, łatwe pisanie i proste adnotacje na dużym ekranie. Wystarczy pobrać aplikację ViewSonic vCastSender na telefon, upewnić się, że telefon i projektor są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi i sparować je w aplikacji, aby rozpocząć pracę.
image
Uzyskaj bez wysiłku idealne kształty zdjęć

Centralne pozycjonowanie nie jest już koniecznością. Dzięki wszechstronnej regulacji geometrii H/V, 4 narożników i automatycznej geometrii V, projektor jest w stanie dostarczyć idealnie ukształtowane obrazy z góry, z dołu, z przodu lub z boku, dzięki czemu konfiguracja jest prosta i pozwala na projekcję pod dowolnym kątem.
image
Pionowa regulacja Lens Shift

Beznarzędziowe pokrętła sterujące przesunięciem obiektywu sprawiają, że regulacja obiektywu to bułka z masłem. X1 oferuje elastyczność pionowej regulacji obrazu, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować położenie wyświetlanego obrazu bez konieczności przemieszczania projektora - nie ma potrzeby odnawiania wystroju wnętrza podczas montażu projektora.
image
Możliwość dostosowania do każdego otoczenia dzięki optycznemu zoomowi

Wyposażony w obiektyw z 1.3-krotnym zoomem optycznym, projektor umożliwia użytkownikom wybór najbardziej idealnego miejsca w zasięgu, zapewniając, że pożądany rozmiar obrazu idealnie pasuje do istniejącego wystroju wnętrza.
image

Elastyczny dostęp do multimediów dzięki funkcji Plug & Play

X1 posiada wszechstronny wachlarz łączności, w tym USB typu-C, dwa porty USB typu-A*,
oraz dwa porty HDMI 2.0 / HDCP 2.2, które zapewniają dostęp do oryginalnych treści w jakości 4K. Dodatkowo, jego 11 GB pamięci lokalnej pozwala na zapisywanie ulubionych treści bezpośrednio na projektorze.

*Tylko jeden port USB typu A może być używany jako wejście źródłowe.


image
Dostosuj swój własny profil

Korzystając z opartej na chmurze giełdy profili kolorów, użytkownicy mogą tworzyć własne profile kolorów dopasowane do swoich preferencji i udostępniać je innym. Użytkownicy mogą również pobrać inne profile z projektorów i dostosować je do własnych potrzeb.
image
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend