• Projektor Sony VPL-PHZ51

Projektor laserowy VPL-PHZ51 to urządzenie smukłe i lekkie, o niskim profilu, wyróżniające się najmniejszymi wymiarami w swojej klasie, wyjątkową jakością obrazu o jasności sięgającej 7000 lm na środku, a do tego imponującą niezawodnością. Dzięki dyskretnej, harmonizującej z otoczeniem stylistyce, minimalnym wymaganiom konserwacyjnym i uniwersalności przy instalacji model ten stanowi naturalny wybór do nowoczesnych, zintegrowanych środowisk audiowizualnych.

14999.00
Shipping within Right away
Shipment price On request
EAN 4548736142039

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

 

Zaskakująco małe i lekkie projektory laserowe o jasności 5300 lumenów

Projektor laserowy VPL-PHZ51 to urządzenie smukłe i lekkie, o niskim profilu, wyróżniające się najmniejszymi wymiarami w swojej klasie, wyjątkową jakością obrazu o jasności sięgającej 7000 lm na środku, a do tego imponującą niezawodnością. Dzięki dyskretnej, harmonizującej z otoczeniem stylistyce, minimalnym wymaganiom konserwacyjnym i uniwersalności przy instalacji model ten stanowi naturalny wybór do nowoczesnych, zintegrowanych środowisk audiowizualnych.

Żywa, bogata kolorystyka nawet w jasnych pomieszczeniach

Bywa, że obraz wyświetlany w bardzo jasnym pomieszczeniu ma wyblakłe kolory, nawet jeśli jego źródłem jest projektor o dużej mocy. Opracowana przez Sony technologia Bright View gwarantuje imponującą jasność obrazu, zachowując głębię jego barw. Dzięki najnowszej, udoskonalonej technologii Reality Creation zdjęcia, wykresy i tekst są ostre i czytelne nawet w mocnym świetle. Funkcje inteligentnych ustawień i Ambiance zadbają o odpowiednią widoczność obrazu w panujących warunkach. Projektor ma nawet czujnik mierzący jasność w pomieszczeniu.

Technologia Reality Creation zwiększa rozdzielczość obrazu do jakości zbliżonej do 4K dzięki rozbudowanym algorytmom. Technologia Reality Text z kolei zwiększa czytelność liter: sprawdza się to doskonale w salach konferencyjnych, na aulach uniwersyteckich czy w dużych klasach szkolnych.

Żywe, piękne kolory

Bright View to opracowana przez Sony technologia przetwarzania obrazu, która zwiększa jego jasność, zachowując głębię barw, nawet w intensywnie oświetlonych pomieszczeniach biurowych lub szkolnych.

Lepsze wrażenia wizualne

Inteligentne ustawienia z trybem Ambiance wykorzystują wbudowany czujnik światła do pomiaru jasności w pomieszczeniu, po czym automatycznie dostosowują ustawienie trybu Bright View, wzmocnienie kolorów i ustawienie Reality Creation.

Ciesz się optymalną jakością obrazu, oszczędzając energię

VPL-PHZ61/51 to produkt opłacalny dla działalności gospodarczej — pozwoli ograniczyć koszty bieżące w biurze i szkole. Nowa funkcja Auto Light Output — automatycznego natężenia światła projektora — współpracuje z czujnikiem Ambiance, optymalizując jakość obrazu tak, aby był dobrze widoczny, a projektor pobierał mniej energii elektrycznej.

Obsługa wejścia sygnału 4K 60p

Obsługa sygnału wejściowego 4K 60P znacznie ułatwia używanie projektora VPL-PHZ61/51 z wieloma monitorami płaskimi pełniącymi rolę ekranów podrzędnych. Wystarczy rozdzielić jedno źródło sygnału 4K na wszystkie podłączone monitory bez żadnej konwersji wideo. Projektor wyposażono również w wysoce wydajną funkcję skalowania obrazu, która sprawnie przekształca sygnały wejściowe 4K na rozdzielczość WUXGA o jakości zbliżonej do 4K. Technologia Sony Reality Creation w tym projektorze została zoptymalizowana z myślą o sygnale wideo 4K 60P, dzięki czemu obraz z urządzenia jest jeszcze wyraźniejszy i głębszy. Projektor obsługuje również urządzenia z funkcją ochrony antypirackiej, np. odtwarzacze 4K UHD.

Dzięki licznym innowacjom zastosowanym w projektorach VPL-PHZ61/51 wyświetlany obraz pozostaje wyraźny i jasny przez cały czas użytkowania urządzenia, bez konieczności przeprowadzania zaawansowanych czynności konserwacyjnych, a także w każdych warunkach pracy.

 

Inteligencja w działaniu

Funkcja „Inteligentne ustawienia" upraszcza instalację. Pozwala dobrać najlepsze parametry w zależności od sposobu użycia, szczegółowości obrazu, bogactwa i wierności kolorów, jasności, poziomu chłodzenia i poziomu głośności. Funkcja Meeting/Classroom — pracy w sali konferencyjnej lub wykładowej — reguluje moc wyjściową lasera tak, aby utrzymać maksymalnie wysoką jasność obrazu przez całe lata eksploatacji.

Bezproblemowa obsługa filtra

Aby oglądać znakomity obraz, nie trzeba zajmować się czasochłonną konserwacją. Nowy system filtracji kurzu i pyłu nie wymaga wymiany filtrów w normalnych warunkach pracy w typowych klasach i salach konferencyjnych*. Jeśli projektor musi pracować w miejscach bardziej zakurzonych, czujnik zabrudzenia poinformuje o konieczności wyczyszczenia filtra. *Gęstość zapylenia poniżej 0,03 mg/3, zakładając czas pracy poniżej 10 500 godzin. (1500 godz./rok przez 7 lat.)

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend