• Projektor Panasonic PT-TX350

Projektor o krótkim rzucie do prezentacji o dużym natężeniu. Zaprojektowany dla środowisk edukacyjnych i korporacyjnych.

4149.00
Shipping within 48 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5025232936137.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor Panasonic PT-TX350


Ten model wykonany jest przy użyciu technologii do bardzo bliskiej projekcji, co pozwala zmniejszyć minimalną odległość od projektora do ekranu.

Ponadto przy montażu sufitowym PT-TX350 jego duży kąt przesunięcia pozwala zawiesić urządzenie znacznie wyżej niż tradycyjny projektor, a tym samym uniknąć oślepiania prezentera światłem od projektora. Jest idealnym rozwiązaniem do stosowania w prezentacjach i spotkaniach, a także w procesie edukacyjnym w szkołach i na uniwersytetach.

Projektory PT-TX350 rozwiązały dwa główne problemy, z którymi zawsze mieli do czynienia prelegenci: niemożność stworzenia dużego obrazu w małym pokoju i jasne światło projektora, oślepiające prezentera. Nowa technologia pozwala na prezentację w pomieszczeniu o niemal dowolnym rozmiarze, nawet najmniejszym, ponieważ obiektyw o krótkim ogniskowaniu pozwala na stworzenie 2-metrowego obrazu z odległości zaledwie 75 cm. Model ten można zamontować na suficie, umożliwiając prezenterowi wykonanie prezentacji bez wchodzenia w wiązkę światła z projektora. Jednocześnie szerokokątny obiektyw PT-TX350 zapewnia obrazy o wysokim przesunięciu, zapewniające płynną prezentację.

Narożna korekcja trapezu umożliwia projekcję pod kątem, a wszystko co musisz zrobić, to wyznaczyć punkty jako rogi wyświetlanego obrazu, a ta funkcja z łatwością przeprowadza poziomą i pionową korekcję trapezową.

Przeglądarka internetowa na komputerze podłączonym do sieci przewodowej LAN umożliwia zdalną obsługę projektorów i sprawdzanie ich stanu. Ponadto dostępne jest oprogramowanie Multi Monitoring and Control do monitorowania i sterowania wieloma projektorami Panasonic z jednego komputera.

Oprócz obrazów JPEG / BMP i plików tekstowych, można wyświetlać pliki PDF, po prostu podłączając urządzenie pamięci USB zawierające dane do portu pamięci USB. Teraz możesz rozpocząć prezentację bez konieczności łączenia się z komputerem.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 3200 lumenów XGA
Kontrast: 16 000: 1
Rozdzielczość: Full HD (1024 x 768)
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin 

Ważne cechy

Projektor LED Full HD

Rozmiar obrazu do 80''

Cichy poziom hałasu 30 dB nie zakłóca spotkań i zajęć w salach lekcyjnych

Prezentacje bez komputera z pamięcią flash USB

Brightness ANSI (lumen) 3200
Resolution (px) 1024 x 768
Technology LCD
Sourse of light LED
Energy demand 300 W
Noize level 38 dB
Connection Panel HDMI 1.4a, HDMI 1.4a / MHL, USB-A
Connection Panel (2) Audio out (mini jack), Audio out (S/PDIF)
Noize level (eco mode) 35 dB
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend