• Projektor Panasonic PT-LMW460

Ożyw komunikację dzięki przenośnym projektorom laserowym WXGA klasy 4000 lumenów

10219.00
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5025232931576.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor Panasonic PT-LMW460

image

Zabierz go wszędzie

Seria PT-LMW460 ma szerokość i głębokość niewiele większą niż laptop, ważąc zaledwie 4,2 kg (9,26 funta). Jest wystarczająco lekki, aby można go było przenosić wszędzie tam, gdzie trzeba, i jest łatwy do zainstalowania na suficie. Konfiguracja jest prosta: wystarczy podłączyć źródło, włączyć i rozpocząć prezentację.


image

Digital Zoom Extender dodaje funkcję Digital Image Shift

Ewolucja Digital Zoom Extender dzięki nowej funkcji Digital Image Shift. Digital Image Shift zapewnia wygodne obejście sytuacji, w której nie można zainstalować projektora na środku ekranu z powodu opraw oświetleniowych lub otworów wentylacyjnych klimatyzacji na suficie lub w przypadkach, gdy sufit jest zbyt wysoko. Możesz użyć pilota zdalnego sterowania, aby cyfrowo przesunąć obraz o 10% w górę lub w dół i o 10% w lewo lub w prawo, aby zmieścił się na ekranie. Funkcja Digital Zoom Extender pozwala zachować tę samą pozycję mocowania, co poprzedniego projektora, nawet jeśli znajduje się zbyt daleko od ekranu, eliminując potrzebę prac budowlanych. Rozszerza odległość rzutu poza zakres zoomu optycznego, dzięki czemu obraz jest wyświetlany na ekranie w żądanym rozmiarze. Ponadto seria LMW460 wykorzystuje ten sam uchwyt montażowy i mocujący, co konwencjonalna seria PT-LB426 oparta na lampach, dlatego nowy projektor można zainstalować od razu. Uwaga: Rozdzielczość zmniejsza się podczas korzystania z urządzenia Digital Zoom Extender i Image Shift. Niektóre funkcje korekcji ekranu nie są dostępne podczas korzystania z tej funkcji, a zakres regulacji narożników jest ograniczony. Korzystanie z tych samych uchwytów projektora może nie być możliwe w każdej sytuacji. Rozmiar obrazu zmniejszony do 80%, gdy włączona jest funkcja Digital Image Shift.

image

 

Zaprojektowany z myślą o bezstresowym życiu

Doskonała jakość obrazu to tylko jedna z zalet projekcji laserowej. Zarówno źródła światła, jak i filtra ECO nie trzeba wymieniać do około 20 000 godzin*. Porównywalne projektory lampowe wymagałyby od jednej do czterech wymian lamp plus konserwacji filtra, gdyby działały przez ten sam czas. Nie musisz się również martwić o utylizację przeterminowanych lamp, a filtr ECO można myć i ponownie wykorzystywać, zmniejszając ilość odpadów. Nie sposób nie zauważyć, że projekcja laserowa zmniejsza koszty i problemy związane z konserwacją. A dzięki kontrolowanej szerokości jasności źródła światła i niezmiennie jednolitemu odwzorowaniu kolorów obrazy pozostają wyraźne i żywe przez znacznie dłuższy czas.
*Mniej więcej w tym czasie strumień świetlny zmniejszy się do około 50% pierwotnego poziomu ([TRYB OBRAZU]: [DYNAMICZNY], [KONTRAST DYNAMICZNY] ustawiony na [2], temperatura 30 °C [86 °F], wysokość 700 m [2,297 ft] z 0,15 mg/m3 cząstek stałych). Szacowany czas do spadku mocy świetlnej do 50 % różni się w zależności od środowiska. Filtr można myć i ponownie używać do dwóch razy (szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji obsługi). Cykl czyszczenia filtra: 20 000 godzin (w warunkach pyłu 0,08 mg/m3), 10 000 godzin (w warunkach pyłu 0,15 mg/m3).

image

 

 

Dynamiczny kontrast dodaje głębi i realizmu

Kontrast dynamiczny analizuje sygnał wideo klatka po klatce i cyfrowo dostosowuje strumień świetlny zgodnie z wymaganiami kontrastu każdej sceny. Posiada technologię łączenia scen dla większego realizmu, gdy ciemne i jasne sceny często się wymieniają. Oprócz dokładnej reprodukcji obrazów zawierających mieszankę ciemnych i jasnych odcieni, kontrast dynamiczny jest bardziej energooszczędny niż inne technologie. Wysoki współczynnik kontrastu 3 000 000:1* zapewnia imponującą szczegółowość w cieniach i poprawia czytelność tekstu, zapewniając wygodniejsze oglądanie.
* Pełne włączenie/całkowite wyłączenie, gdy opcja [TRYB OBRAZU] jest ustawiona na [DYNAMICZNA], a [KONTRAST DYNAMICZNY] na [1]. Pomiar, warunki pomiarowe i metoda notacji są zgodne z międzynarodowymi normami ISO / IEC 21118: 2020. Wartość jest średnią wszystkich produktów wysyłanych.

image

 

Digital Zoom Extender *4 Throw ratio: 1.36-2.05:1*5 (Corresponding value. When used together with optical zoom.)
Operating Environment Operating temperature: 0-45 °C (32-113 °F)*12, Operating humidity: 20-80 % (no condensation)
LCD Panel | Panel Size 16.3 mm (0.64 in) diagonal (16:10 aspect ratio)
LCD Panel | Pixels 1,024,000 (1280 x 800) pixels
Light Source Laser diodes
Light Output*1 *2 4,200 lm
Time until light output declines to 50 %*3 20,000 hours (NORMAL/QUIET)/24,000 hours (ECO)
Resolution WXGA (1280 x 800 pixels)

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend