• Projektor Panasonic PT-FRZ55BEJ

Łatwy w zarządzaniu, super prosty projektor laserowy 1 chip DLP™ zapewniający wyraźny obraz w jasnych pomieszczeniach z elastyczną integracją w klasie lub biurze.

36900.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 5025232941452.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Rich Colour Enhancer

Rich Color Enhancer obejmuje tryb dynamiczny, który nadaje priorytet jasności obrazu, oraz tryb graficzny/tryb standardowy, aby dopasować się do treści graficznej. Ten tryb dostosowuje taktowanie koła kolorów w celu uzyskania głębszego nasycenia kolorów w sytuacjach, w których nie jest wymagana projekcja z maksymalną jasnością.

 


Doskonała reprodukcja kolorów 

Quartet Color Harmonizer to oryginalny mechanizm z kołem kolorów o zoptymalizowanej konstrukcji optycznej. Moduluje strumień świetlny zgodnie z wymaganiami kolorystycznymi obrazu, zapewniając reprodukcję szerokiej gamy z czystą bielą, co zapewnia większą dokładność i głębię kolorów bez poświęcania jasności. W połączeniu ze stabilną jasnością lasera SOLID SHINE i doskonałą jednolitością obrazowania DLP™, kolory wydają się bogatsze i jaśniejsze bez zielonkawego przebarwienia, które czasami występuje w przypadku alternatywnych technologii projekcji.

 


Wejścia HDMI zgodne z CEC i gniazdo USB-DC  

Wejścia HDMI są zgodne z poleceniami sterującymi z komponentu zgodnego z CEC i umożliwiają włączanie/wyłączanie projektora i rozpoczęcie odtwarzania za pomocą elementów sterujących urządzenia źródłowego. Gniazdko USB-DC 5 V/2 A zasila sieciowe urządzenie strumieniowe HDMI, dzięki czemu grupy mogą udostępniać treści na dużym ekranie ze swoich komputerów lub telefonów komórkowych. Zasilanie USB obsługuje również połączenie PressIT, nowego bezprzewodowego systemu prezentacji firmy Panasonic, umożliwiającego bezproblemową transmisję treści za jednym dotknięciem z komputera lub telefonu komórkowego — bez konieczności instalacji oprogramowania.


Daylight View Basic


Technologia Daylight View Basic firmy Panasonic zapewnia ostre, łatwe do oglądania obrazy poprzez uwydatnienie szczegółów, szczególnie w ciemnych obszarach obrazu, które zwykle są trudne do zauważenia w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany czujnik mierzy światło otoczenia, podczas gdy Daylight View Basic dostosowuje kolor i jasność półtonów do poziomu oświetlenia otoczenia.

Brightness ANSI (lumen) 5000
Resolution (px) 1920 x 1200
Technology DLP
Sourse of light Laser
Projection ratio (2) 16:10
Connection Panel Audio in (mini jack) x 2, Audio in (RCA), HDMI 2.0 x 2, RCA, VGA x 1
Connection Panel (2) Audio out (mini jack), VGA x 1
Connection Panel (3) RJ45 (LAN), USB serwisowe
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend