• Projektor Panasonic PT-FRQ60BEJ

1-układowy projektor laserowy DLP™, jasność 6000 lm Rozdzielczość wyjściowa 4K (3 840 x 2 160), idealna do wystaw muzealnych, zastosowań edukacyjnych i korporacyjnych Obiektyw z zoomem 2,0x i szerokokątnym przesunięciem obiektywu V/H (V: +71%, -48%, H: +34%, -27%) Obsługuje częstotliwość odświeżania 240 Hz/1.wysoka częstotliwość odświeżania 080p z minimalnymi opóźnieniami między wejściem a wyjściem

35299.00
Shipping within 4 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5025232923007

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Płynny i szczegółowy obraz w jakości 4K

Quad Pixel Drive tworzy ostre, szczegółowe obrazy 4K, a Rich Colour Enhancer zapewnia żywe, wierne kolory. Szybkie przetwarzanie obsługuje częstotliwość odświeżania 240 Hz/1080p z opóźnieniem 8 ms lub mniejszym , zapewniając płynne obrazy bez siatki.


Elastyczne, łatwe w użyciu i proste w integracji

Przesunięcie obiektywu V/H i zoom 2,0x zwiększają elastyczność instalacji, a dwa wejścia HDMI® zgodne ze standardem CEC i DIGITAL LINK można zintegrować z infrastrukturą 4K. Wstępnie aktywowane zestawy modernizacyjne dla Geo Pro i Remote Preview Lite zapewniają bezproblemowe korzystanie z funkcji 4K.


Wysoce niezawodna, niewymagająca konserwacji projekcja

Bezfiltrowe chłodzenie oparte na rurkach cieplnych i hermetycznie uszczelniony blok optyczny zapewniają 20 000 godzin bezobsługowej projekcji. Opcjonalne funkcje wczesnego ostrzegania upraszczają zarządzanie i zwiększają niezawodność w muzeach, salach lekcyjnych i biurach.


Napęd Quad Pixel Drive zapewniający szczegółowe obrazy 4K z dużą liczbą klatek na sekundę

Quad Pixel Drive, oryginalna dwuosiowa technologia poczwórnego przesuwania pikseli firmy Panasonic, szybko przesuwa każdy piksel w pionie i poziomie, aby uzyskać ostry, wyraźny i szczegółowy obraz 4K o maksymalnej rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli (16:9). W połączeniu z dużą gęstością pikseli DMD i wąskim otworem przysłony, Quad Pixel Drive tworzy znakomicie płynne obrazy.


Rich Color Enhancer 

Rich Color Enhancer to oryginalna technologia poprawy kolorów firmy Panasonic dla projektorów DLP™ z 1-chipem, która oferuje dwa tryby do wyboru. Tryb dynamiczny równoważy jasność i kolory, dzięki czemu obrazy są dobrze widoczne w dobrze oświetlonym otoczeniu. Tryb standardowy/graficzny optymalizuje reprodukcję kolorów poprzez regulację taktowania koła barw w celu rozszerzenia wyjścia kanału czerwonego, co daje bardziej naturalny i żywy wyraz czerwieni. Kolory są głębokie, bogate i dokładne, wiernie odzwierciedlając artystyczne intencje twórcy treści.


Płynne odtwarzanie treści o częstotliwości 240 Hz

Projektor odtwarza materiał wideo w 240 Hz/1080p z minimalnym opóźnieniem między wejściem a wyjściem wynoszącym zaledwie 8 ms lub mniej - doskonale nadaje się do wszelkich zastosowań, w których ważna jest szybkość reakcji i płynność ruchu. Seria PT-FRQ60 współpracuje również z opcjonalną kamerą Panasonic ET-SWR102 Real-Time Tracking.

Projection Mapping System, gotowy do użycia zestaw do tworzenia oprogramowania (SDK), który umożliwia wyświetlanie obrazów na szybko poruszających się obiektach z prędkością do 240 klatek na sekundę, co znacznie zwiększa interaktywność ekspozycji muzealnej.


Kontrast dynamiczny, który zwiększa realizm obrazu

Dynamic Contrast bezpośrednio moduluje strumień świetlny w celu uzyskania wysokiego kontrastu przy niższym zużyciu energii. Cyfrowo kontrolowane klatka po klatce.

Funkcja Scene Linking zapewnia precyzyjną regulację strumienia świetlnego w celu uzyskania właściwego kontrastu, nawet w przypadku częstego występowania na przemian jasnych i ciemnych scen.

Uniwersalny obiektyw z 2,0-krotnym zoomem optycznym umożliwia bezproblemową instalację dzięki zwiększeniu odległości projekcji i zapewnieniu większej swobody w wyborze miejsca montażu projektora. Szeroki zakres przesunięcia obiektywu V/H (w pionie: +71%, -48% i w poziomie: +34%, -27%) zapewnia pożądane położenie obrazu, gdy nie jest możliwe idealne ustawienie projektora, na przykład w pomieszczeniach z wysokimi sufitami lub podczas projekcji pod kątem. Regulacja jest łatwa dzięki joystickowi znajdującemu się z przodu.

Regulacja geometryczna za pomocą funkcji Free Grid umożliwiającej regulację ekranu za pomocą pilota zdalnego sterowania

Funkcja Free Grid upraszcza obsługę wybranych funkcji regulacji geometrii wbudowanych w projektor. Instalatorzy mogą korygować zniekształcenia obrazu spowodowane przez nierówne powierzchnie lub nieregularne obiekty na płaskich lub zakrzywionych ekranach za pomocą pilota zdalnego sterowania projektora i bez podłączonego komputera. Na wyświetlany obraz nakładana jest siatka, która umożliwia instalatorowi zmianę kształtu zniekształconych obszarów przez dostosowanie położenia węzłów lub punktów kontrolnych linii V/H. Siatki o wymiarach 2 x 2,

W zależności od pożądanej ziarnistości można wybrać linie 4 x 4, 8 x 8 lub 16 x 16, a postęp pracy jest automatycznie zapisywany. Kolory siatki i punktów kontrolnych można wybierać w celu zapewnienia dobrej widoczności na całym obrazie.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend