• Projektor Optoma ZW300USTie

No goods
10900.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 5055387661301.
Leave your phone

Projektor Optoma ZW300USTie

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

 Ultra-krótki rzut

Dzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, możliwe jest prezentowanie imponujących obrazów większych niż 100-cali z odległości mniejszej niż jeden metr. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; idealny do zastosowań interaktywnych.

Interaktywna technologia TouchBeam

Interaktywna technologia dotykowa TouchBeam firmy Optoma umożliwia jednoczesną pracę kilku osób na ekranie bez użycia rysików. Teraz można łatwo rysować, robić adnotacje, przybliżać i oddalać obrazy na wyświetlanym ekranie. Można nawet otwierać dokumenty lub przeglądać Internet bez dotykania komputera. Stworzona z myślą o firmach, szkołach i uczelniach. Liczne punkty dotykowe umożliwiają bardziej naturalną i intuicyjną interakcję z treściami cyfrowymi.

Wspaniałe kolory

Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma zapewniają niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny

Pokazuj prezentacje bezpośrednio z Twojego projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Łatwo kopiuj dokumenty, obrazy i filmy wideo na pamięć USB/kartę SD/microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na dużym ekranie. Prezentacje bezprzewodowe  Natychmiastowe łączenie się i prezentowanie bezprzewodowo z komputera PC, Maca lub urządzenia mobilnego za pomocą bezpłatnego App EZ View * i opcjonalnego bezprzewodowego klucza USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć, filmów i aparatów, dzięki czemu aparat staje się kamerą do dokumentów. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia dla wszystkich.\ * * Dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

image

Jasność: 3500 ANSI Lumenów
Kontrast:100.000:1
Rozdzielczość: 
WXGA (1280x800) 

Żywotność lampy: do 20.000 godzin


 


 

Technologia

Laser

Rozdzielczość natywna

1080p Full HD (1920x1080)

Proporcje obrazu

16:9 (natywne), 4:3

Obiektyw

Ogniskowa: 3.72

 Współczynnik projekcji:  0.27:1

Lens Shift

-

Odległość projekcji

0.45m - 0.59m

Przekątna obrazu

-

Żywotność lampy

20000 godzin

Jasność (ANSI lumenów)

3500

Kontrast

100000:1

Interfejs - wejścia, wyjścia

Porty wejścia 2 x Obsługuje HDMI 1.4a 3D, 2 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x
Złącze kompozytowe, 1 x Audio 3.5mm, 1 x Audio RCA L&R Porty wyjścia 1 x VGA dzielony z VGA2, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 2A, 1 x 12V trigger
Kontrola 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x obsługa mini USB, 1 x Bezprzewodowe USB-A

Zużycie energii (W)

225W

Wbudowane głośniki 1x10 W

Poziom generowanego hałasu (dB)

32 dB

Tryb 3D

Full 3D 

Waga netto

5.5

Gwarancja na lampę

12000 godzin
Gwarancja na projektor 5 lat (producenta)
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend