• Projektor Optoma ZU1300

Spektakularna jakość obrazu, niskie koszty utrzymania i najwyższa niezawodność ZU1300 oferuje ulepszone funkcje, takie jak wbudowane łączenie krawędzi i wypaczanie, a także zgodność z 4K HDR. Będąc częścią linii laserowej DuraCore, łączy w sobie źródło światła o dłuższej żywotności i niezależny certyfikat ochrony przeciwpyłowej, zapewniając najwyższy spokój ducha.

81672.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387666337.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor laserowy Optoma ZU1300 oferuje ulepszone funkcje, takie jak wbudowany procesor do blendingu i wrappingu. Będąc częścią linii laserów DuraCore, łączy w sobie źródło światła o dłuższej żywotności i niezależny certyfikat ochrony przeciwpyłowej IP, co zapewnia zdecydowany spokój ducha. Oferując 30 000 godzin laserowego źródła światła, projektor ten zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, tworząc wizualnie realistyczne obrazy o wyjątkowych szczegółach.

image

Zaprojektowany z myślą o nawet najbardziej złożonych profesjonalnych instalacjach. ZU1100 oferuje siedem wymiennych obiektywów. W tym obiektyw ultrakrótkiego rzutu i obiektyw typu dome, co zapewnia maksymalną elastyczność na różnych instalacjach. Projektor ZU1300 przystosowany jest do pracy 360 stopni. Dodatkowo ma wejście HDBaseT, aby uprościć wymagania dotyczące okablowania i zmniejszyć złożoność instalacji, oszczędzając czas i zmniejszając koszty.

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend