• Projektor Optoma ZH420

Kompaktowy projektor laserowy Full HD o wysokiej jasności ZH400 to jak dotąd jeden z najbardziej kompaktowych i bezproblemowych projektorów laserowych DuraCore Full HD 1080p firmy Optoma. Zaprojektowany do bezobsługowej ciągłej pracy, ten projektor o jasności 4000 lumenów zapewnia wysoką jakość obrazu z elastycznymi funkcjami instalacji i rozbudowanymi opcjami łączności w eleganckiej, kompaktowej obudowie, do 34% mniejszej niż poprzednie modele Optoma.

6700.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 5055387666801.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Przyjazny dla środowiska, ultrakompaktowy projektor laserowy Full HD o wysokiej jasności

ZH420 jest jednym z najbardziej kompaktowych i prostych projektorów laserowych Full HD 1080p DuraCore, jakie Optoma wprowadziła do tej pory. Zaprojektowany do bezobsługowej pracy ciągłej, zapewnia potężną wydajność obrazu z elastycznymi funkcjami instalacji i rozbudowanymi możliwościami połączeń w eleganckiej, kompaktowej obudowie, która jest nawet o 34% mniejsza niż poprzednie modele Optoma.

Wspierając zaangażowanie Optomy w zrównoważony rozwój, ZH420 zmniejsza zużycie energii nawet o 45% w porównaniu z projektorami lampowymi Optoma. Energooszczędna technologia laserowa DuraCore zapewnia długą żywotność produktu do 30 000 godzin bez konieczności stosowania dodatkowych lamp, wymaga minimalnej konserwacji i jest wolna od rtęci, co dodatkowo zmniejsza ślad węglowy.

Dodatkową zaletą jest to, że ZH420 posiada zewnętrzny zasilacz dla większej niezawodności, przenośności i efektywności energetycznej.

Ekologiczna konstrukcja obudowy wykonana jest w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu postkonsumenckiego (PCR), a opakowanie zawiera do 97% materiałów nadających się do recyklingu. Dodatkowo, kompaktowy rozmiar produktu i opakowania projektora Optoma ZH420 pozwala na przewożenie 2x więcej produktów w jednym kontenerze, co skutkuje bardziej efektywną logistyką i pomaga w dalszej redukcji emisji dwutlenku węgla.

Projektor ZH420 nadaje się do sal konferencyjnych, sal posiedzeń i innych przestrzeni korporacyjnych i posiada 1,3-krotny zoom dla elastycznej konfiguracji. Dla najwyższej wygody posiada port RS232 do monitorowania i sterowania, a także wbudowany głośnik.

 


 Zaprojektowany z myślą o przyszłości

Dążymy do zmniejszenia ogólnego wpływu naszych produktów na środowisko, mając na względzie dobro naszej planety.

Projektowanie innowacyjnych produktów z myślą o zrównoważonym rozwoju uwzględnia każdą fazę cyklu życia produktu, od projektowania, produkcji, logistyki i użytkowania, po opakowanie.

 

image

 

image

Technologia oszczędzająca energię

Zmniejsz zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na lampach.

image

Ograniczenie śladu węglowego

Kompaktowe produkty wykonane z mniejszej ilości materiałów, aby zminimalizować wpływ logistyki na środowisko.

image

Ekologiczne opakowania

Opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego użytku.

Projekcja przy zapalnym świetle

Ten wszechstronny projektor łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając żywe, realistyczne obrazy w każdym środowisku*. Zrób trwałe wrażenie dzięki większym i odważniejszym prezentacjom o każdej porze dnia.

*Bez bezpośredniego światła słonecznego lub światła skierowanego na ekran.

image
image

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.

image

Wspaniałe kolory

Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma zapewniają niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

image

image

DuraCore
Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej oraz innowacyjny projekt ochrony przed kurzem.

image

Pełna projekcja 360
Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

image

Gwarancja pracy 24/7
Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Doskonałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. 
Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania optymalnej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

image

Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

image

Auto power off automatyczne wyłączanie
Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

image

Wbudowany głośnik
Zwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu wbudowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i łatwej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

image

Zasilanie USB
Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend