• Projektor Optoma GT2000HDR

Ultra-kompaktowy laserowy projektor domowy Full HD z obiektywem krótkiego rzutu Full HD 1080p projektor laserowy DuraCore |4K UHD i kompatybilny z HDR | 3500 lumenów i certyfikat IP6X Kompaktowy & obiektyw krótkiego rzutu dla łatwej instalacji | projekcja 360 stopni i portretowa 30.000 godzin laserowego źródła światła - Bezobsługowa technologia laserowa DuraCore Zrównoważona konstrukcja | Technologia laserowa DuraCore zmniejsza zużycie energii

6899.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387666986.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Ultra-kompaktowy laserowy projektor domowy Full HD z obiektywem krótkiego rzutu

Energetyczny projektor laserowy GT2000HDR został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, oferując łatwą konfigurację w każdym pomieszczeniu w domu, z obiektywem krótkiego rzutu i szerokimi opcjami łączności w eleganckiej, kompaktowej obudowie, która jest do 34% mniejsza niż poprzednie modele Optoma.

Ten energooszczędny model zmniejsza zużycie energii nawet o 45% w porównaniu z lampowymi projektorami Optoma.² Zaawansowana, energooszczędna technologia laserowa DuraCore zapewnia długą żywotność produktu do 30.000 godzin bez konieczności stosowania dodatkowych lamp, wymaga minimalnej konserwacji i jest wolna od rtęci, co dodatkowo zmniejsza ślad ekologiczny.

Dodatkową zaletą GT2000HDR jest zewnętrzny zasilacz, który zapewnia większą niezawodność, przenośność i efektywność energetyczną.

Przyjazne dla środowiska opakowanie wykonane jest w 97% z materiałów nadających się do recyklingu. Kompaktowy rozmiar projektora GT2000HDR pozwala zmniejszyć ilość opakowań, co przekłada się na bardziej efektywną logistykę i pomaga ograniczyć emisję dwutlenku węgla.

Ten projektor jest wygodny i łatwy w konfiguracji, ponieważ dzięki obiektywowi krótkiego rzutu można go umieścić w odległości mniejszej niż pół metra od dowolnej ściany. GT2000HDR oferuje wysoki kontrast i dokładne, żywe odwzorowanie kolorów dla miłośników filmów i zapewnia jasność 3500 lumenów, więc fani sportu mogą cieszyć się akcją na żywo przy włączonych światłach. Charakteryzuje się również niskim opóźnieniem wejścia - idealny do gier, w których szybka reakcja jest niezbędna.

 

 Zaprojektowany z myślą o przyszłości

Dążymy do zmniejszenia ogólnego wpływu naszych produktów na środowisko, mając na względzie dobro naszej planety.

Projektowanie innowacyjnych produktów z myślą o zrównoważonym rozwoju uwzględnia każdą fazę cyklu życia produktu, od projektowania, produkcji, logistyki i użytkowania, po opakowanie.

 

image

 

image

Technologia oszczędzająca energię

Zmniejsz zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na lampach.

image

Ograniczenie śladu węglowego

Kompaktowe produkty wykonane z mniejszej ilości materiałów, aby zminimalizować wpływ logistyki na środowisko.

image

Ekologiczne opakowania

Opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego użytku.

Projekcja przy zapalnym świetle

Ten wszechstronny projektor łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając żywe, realistyczne obrazy w każdym środowisku*. Zrób trwałe wrażenie dzięki większym i odważniejszym prezentacjom o każdej porze dnia.

*Bez bezpośredniego światła słonecznego lub światła skierowanego na ekran.

image

image

 

 

 

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.

Krótki rzut

Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości niewiele ponad metra. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację.

Full HD 1080p

Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania - doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

 image

Wspaniałe kolory

Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma zapewniają niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

image

Zgodność z HDR i HLG

Możliwość odbierania i wyświetlania treści HDR10 i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Ten projektor Optoma pozwala zobaczyć znacznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i realistycznie, a dodatkowe szczegóły tworzą większe poczucie głębi.

image

 

image

DuraCore
Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej oraz innowacyjny projekt ochrony przed kurzem.

image

Pełna projekcja 360
Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

image

Gwarancja pracy 24/7
Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Doskonałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. 
Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania optymalnej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

image

Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.


Tryb gry

Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, aby można było uchwycić każdy szczegół - pozwalając Ci się skupić na zwycięstwie.

image

 


image

Auto power off automatyczne wyłączanie
Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

image

Wbudowany głośnik
Zwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu wbudowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i łatwej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

image

Zasilanie USB
Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend