• Projektor Optoma EH320USTi

No goods
11539.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387629264
Leave your phone

Optoma EH320USTi

image

Projektor Optoma EH320USTi to projektor krótkoogniskowy doskonały dla biznesu i edukacji. Projektor korzysta z nowej generacji interaktywnej dotykowej technologii TouchBeam pozwalającej na jednoczesną pracę kilku osób. Z wbudowanym głośnikiem możesz wygodnie słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, EH320USTi dostarcza wyjątkowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.

Wyświetlając niezwykle jasny obraz o jasności 4000ANSI lm o doskonale zbalansowanych, żywych kolorach i krystalicznej czystości, EH320USTi zapewnia wyjątkową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście (20000 ANSI lm).

Obiektyw krótkiego rzutu

image

EH320USTi może wyświetlać imponujący obraz o 100-calowej przekątnej z odległości zaledwie 55cm. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie EH320USTi eliminuje cienie na ekranie i pozwala Ci z łatwością prowadzić prezentację.

Full 3D

Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma EH320USTi może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).Zapewnia odświeżanie 144Hz które zapewnia wyraźny, wolny od migotania obraz.

Gwarancja kolorów

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów EH320USTi pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.

Wspaniałe kolory

EH320USTi wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby otrzymać wspaniałe, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić kolory z największą precyzją.

Mocne audio

Dopełnij swoje doświadczenia kina domowego dzięki mocnemu, wbudowanemu głośnikowi 16W. Oferując wyjątkową jakość dźwięku EH320USTi jest łatwy w instalacji, bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

Długa żywotność lampy

Nowa technologia lamp, w którą wyposażono EH320USTi wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6500 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 9 lat.

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend