• Projektor InFocus IN116BBST

Jasna, wibrująca projekcja krótkiego rzutu przeznaczona do edukacji i użytku komercyjnego.

No goods
2799.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 0797212999832
Leave your phone

Projektor InFocus Genesis IN116BBST

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Projektor krótkiego rzutu IN116BBST robi więcej dzięki bardzo długiej żywotności lampy, wysokiej jasności i niesamowitej łączności. Przesyłaj doskonalsze obrazy i angażuj odbiorców dzięki 2 wejściom HDMI, złączom VGA, wideo i audio. Ponadto kompaktowa konstrukcja i lekkość sprawiają, że przenoszenie jest równie łatwe, jak w przypadku instalacji.

Ulepszony czas komunikacji ze źródła wejściowego do projektora zapewnia lepsze wrażenia z gry. Zasilaj swoje urządzenia zewnętrzne, takie jak Amazon Firestick lub Roku, dzięki wygodnemu wejściu USB-A bezpośrednio na projektorze.

IN116BBST zapewnia niespotykaną dotąd żywotność lampy wynoszącą 15 000 godzin, gdy jest używana w trybie dynamicznym. Bez filtrów do wymiany, te projektory są bezkonkurencyjną wartością.

Dodatkowe złącze HDMI pozwala na podłączenie wielu źródeł cyfrowych bez konieczności zmiany kabli. Uzyskaj lepsze, jaśniejsze obrazy na dowolnej powierzchni i przy dowolnym świetle. IN116BBST ma do 3600 lumenów.

Współczynnik powiększenia zwiększa elastyczność instalacji z wykorzystaniem istniejących już mocowań. Dostosuj powiększenie, aby stworzyć idealny obraz w tej samej przestrzeni.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 3600 lumenów 
Kontrast: 30 000: 1
Rozdzielczość: WXGA (1200x800)
Żywotność źródła światła: do 8.000 godzin 

Ważne cechy

System wyświetlania: Texas Instruments DLP® 0.65" DMD

Ulepszony tryb gry o niskiej latencji

Indywidualna regulacja kolorów

Regulacja wzmocnienia / odchylenia RGB

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend