• Projektor Epson EV-110 LightScene

EV-110 o innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie do projekcji laserowej o jasności 2200 lumenów do kreowania unikalnych przekazów i digital signage.

11699.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946689326.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Ożyw ekspozycje sklepowe, akcenty w trakcie wydarzeń, doświadczenia odwiedzających, galerie, muzea, środowiska korporacyjne lub wystawy dzięki projektorowi o niskim poziomie hałasu, który wtapia się w każde otoczenie. EV-110 zapewnia oświetlenie lub projekcję oraz doskonale łączy w sobie zaawansowaną konstrukcję, wysoką jakość obrazu i dowolność instalacji.

image

Minimalistyczny produkt - maksymalne wrażenia

LightScene EV-110 umożliwia użytkownikom rozwinięcie swojej kreatywności i wyświetlanie atrakcyjnych efektów wizualnych wręcz natychmiastowo, w rozdzielczości WXGA i jasności 2200 lumenów. Dzięki niewielkim rozmiarom można go zastosować tam, gdzie tradycyjny projektor za bardzo by się wyróżniał. Dostępna jest również wersja w kolorze czarnym.

Proste, elastyczne wykorzystanie

Lekka konstrukcja sprawia, że EV-110 można zainstalować na wiele sposobów - od tradycyjnego montażu sufitowego przez wolnostojący montaż podłogowy po przymocowanie do szyny oświetleniowej, w tym do tych, które już są zainstalowane.

Obsługujący digital signage

Wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny z bezprzewodowym przesyłaniem treści, umożliwia także wgranie list odtwarzania na kartę SD i emisję kontentu bezpośrednio z projektora1. EV-110 posiada również złącze HDMI dla łatwej integracji z systemami zarządzania treścią bez specjalistycznej instalacji.

Zaawansowane instalacje w prosty sposób

Funkcja GPI obsługuje bezpośrednią łączność z czujnikami w celu tworzenia rozwiązań, które reagują na impulsy zewnętrzne, a które można dostosować do zmian sytuacji bez konieczności stosowania kosztownego sprzętu zewnętrznego. EV-110 wykorzystuje również zaawansowane techniki, takie jak edge blending (łączenie projekcji), aby osiągnąć oszałamiające rezultaty w większych przestrzeniach, które wymagają instalacji wielu jednostek.

Niezawodność w działaniu bez serwisowania

Pięcioletnia gwarancja w połączeniu z niezawodną technologią laserowego źródła światła firmy Epson i izolowanym układem optycznym oznacza, że EV-110 nie wymaga regularnej konserwacji.

 

Najważniejsze cechy

  • Eksperymentalne rozwiązania projekcyjne Z łatwością twórz bezszwowo połączone obrazy, efekty świetlne i łączone ekrany
  • Treści oparte o sygnał z czujników Funkcja GPI do prostych rozwiązań opartych o wyzwalanie za pomocą czujników
  • Swoboda instalacji Może być montowany na suficie, jako wolnostojący lub zainstalowany do szyny oświetleniowej
  • Obsługujący digital signage Wbudowany odtwarzacz multimedialny i prosta integracja z CMS
  • Niezawodność w działaniu bez serwisowania Trwała technologia laserowa firmy Epson oraz gwarancja na pięć lat

 

Brightness ANSI (lumen) 2200
Resolution (px) 1280 x 800
Technology LCD
Projection ratio (2) 16:10
Lamp life (eco mode) 30000 hours
Connection Panel HDMI 1.4a
Connection Panel (3) RJ45 (LAN), USB serwisowe
WiFi Tak
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend