• Projektor Epson EV-100

Cyfrowy laserowy projektor z funkcją oświetlenia punktowego Projektor WXGA o jasności 2000 lumenów z funkcją oświetlenia punktowego, w kolorze białym i o subtelnej konstrukcji, idealny do zastosowań sklepowych, galerii i muzeów.

3D
Not available
10109.00
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946647487.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor Epson EV-100

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Tchnij życie w witryny sklepowe i wystawy dzięki projektorowi o subtelnej konstrukcji, który idealnie wtopi się w otoczenie i który zatrze granicę między oświetleniem a projekcją dzięki jasności na poziomie 2000 lumenów i rozdzielczości WXGA.

Dyskretne przykuwanie uwagi

Model LightScene EV-100, dzięki wysokiej rozdzielczości WXGA oraz jasności 2000 lumenów pozwala tworzyć obrazy, które przykuwają uwagę. Zamknięty w subtelnej, białej obudowie może być stosowany wszędzie tam, gdzie tradycyjny projektor zbytnio by się wyróżniał, czyli np. w witrynach sklepowych czy galeriach sztuki.

Łatwość programowania i używania

Model LightScene EV-100 jest dostarczany z oprogramowaniem Epson Projector Content Manager, które umożliwia łatwą konfigurację niewymagającą specjalistycznej instalacji. Listy odtwarzania można łatwo załadować z karty SD, a pracownicy mogą zmieniać treści za pomocą pilota bez konieczności korzystania z komputera. Projektor wyposażony został także w nowoczesne technologie, takie jak funkcja łączenia krawędzi, dzięki której uzyskuje się zachwycające rezultaty w większych pomieszczeniach, wymagających instalacji wielostanowiskowych.

Prosta i elastyczna instalacja

Dzięki lekkiej, elastycznej konstrukcji projektor EV-100 można zainstalować na różne sposoby - począwszy od tradycyjnego montażu na suficie, przez ustawienie na stojaku podłogowym po przyczepienie do istniejącej listwy oświetleniowej jako oświetlenie punktowe¹. 360-stopniowa instalacja umożliwia projekcje pod dowolnym kątem, również w orientacji pionowej. Projektor może być stosowany jako tradycyjne oświetlenie punktowe w celu uzyskania prostych efektów oświetleniowych.

Wysoka niezawodność i minimum konserwacji

Gwarancja na 5 lat lub 20 000 godzin pracy oraz trwała i niezawodna technologia nieorganicznego koła fosforowego firmy Epson sprawiają, że po instalacji urządzenia EV-100 można długo cieszyć się jego maksymalną niezawodnością, bez konieczności regularnej konserwacji.


image

Podstawowe parametry

Jasność: 2000 lumenów
Kontrast: 2 500 000: 1
Rozdzielczość: WXGA (1280x800)
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin

Złącze: USB 2.0 typu A, USB 2.0 Type B (Service Only), Interfejs Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T), Bezprzewodowa sieć LAN b/g/n (2,4 GHz), Wejście HDMI, Stereofoniczne wyjście audio mini-jack, SD Card Slot, Odtwarzanie z karty SD


 

Kluczowe cechy

  • Dyskretny projektor do reklam: Subtelna, biała obudowa nie przyciąga uwagi

 

  • Ostry, żywy obraz: Jasność 2000 lumenów i zapewniająca wysoką szczegółowość obrazów rozdzielczość WXGA

 

  • Elastyczna instalacja: Można zamontować na suficie, postawić na podłodze lub zamocować na listwie oświetleniowej

 

  • Łatwe ładowanie list odtwarzania: Listy odtwarzania można przesłać z karty SD bez konieczności korzystania z komputera

 

  • Wysoka niezawodność i minimum konserwacji: Trwała technologia firmy Epson oraz gwarancja na 5 lat lub 20 000 godzin pracy
Brightness ANSI (lumen) 2000
Resolution (px) 1280 x 800
Lamp life (eco mode) 20000 hours
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend