• Projektor Epson EB-PU2116W

Projektor laserowy 16 000 lm EB-PU2116W to bardzo lekki i kompaktowy projektor 3LCD o dużej jasności. Model EB-PU2116W zapewnia użytkownikom duże korzyści, takie jak mniejszy rozmiar i waga, łatwiejsza instalacja i konfiguracja, uproszczona konserwacja oraz świetna jakość obrazu. Ten ultralekki kompaktowy projektor laserowy został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w bardzo dużych pomieszczeniach, podczas imprez czy koncertów oraz w salach konferencyjnych, gdzie, za jego pomocą, można tworzyć zapadające w pamięć projekcje.

109998.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946703176

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Kompaktowa oraz lekka

Mniejsza waga i rozmiar sprawiają, że projektor jest łatwiejszy w przechowywaniu, transporcie i instalacji, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie oraz koszty pracy techników i transportu.

Znakomita jakość obrazu

Ten projektor 3LCD wysokiej jasności oferuje rozdzielczość WUXGA z optymalizacją 4K i HDR, zapewniając bogactwo szczegółów i doskonale ostre obrazy.

Wszechstronność

Model EB-PU2116W jest wyposażony w funkcje umożliwiające prostą instalację, stacking, swobodny dobór i zdalne sterowanie obiektywów. Wbudowane przetwarzanie obrazu pozwala na stackowanie projektorów bez użycia komputera. Oznacza to, że można połączyć moc dwóch projektorów, praktycznie podwajając jasność obrazu, bez używania dodatkowego sprzętu.

Niezawodność

Oferuje wyjątkową odporność na pył, ponieważ hermetycznie uszczelniony silnik optyczny i laserowe źródło światła zapewniają stabilną jasność przez długi czas, nawet w środowiskach o wysokim zapyleniu.

Najważniejsze cechy

  • Ultralekki i kompaktowy Łatwy transport, instalacja i magazynowanie
  • Wyświetlanie doskonałej jakości obrazów 16 000 lm, technologia optymalizacji 4K, rozdzielczość WUXGA
  • Prosta obsługa Prosta instalacja, stacking, dowolność doboru i sterowanie obiektywów
  • Bezobsługowa niezawodność w działaniu Udoskonalona pyłoodporna konstrukcja z certyfikatem IP5X
  • Korzyści dla środowiska Niższy pobór mocy, mniejsze opakowanie, mniejsza waga
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend