• Projektor Epson EB-L770U

Rozwiązania projekcji w rozdzielczości 4KE Projektor laserowy ze stałym obiektywem o jasności 7000 lumenów, idealny do zastosowań edukacyjnych i firmowych oraz do atrakcji dla zwiedzających. Exceed your vision — kompaktowy projektor laserowy Epson z technologią 3LCD zapewnia wyraźny i płynny obraz w rozdzielczości 4K. Projektor EB-L770U umożliwia skuteczne, praktyczne i kreatywne zastosowanie w wielu różnych branżach.

18000.00
Shipping within 5 days
Shipment price On request
EAN 8715946712956.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Doskonały, jasny i wyraźny obraz

Projektor EB-L770U o jasności 7000 lumenów i rozdzielczości 4KE z funkcją przesunięcia obiektywu zapewnia efektowny i immersyjny obraz wysokiej jakości w korzystnej cenie. Projektor EB-L770U może wyświetlać obraz o przekątnej od 50 do 500 cali bez utraty wyrazistości i szczegółowości detali.

Doskonała łączność

Projektor oferuje wiele opcji połączenia. Łączność BYOD z opcjonalną łącznością bezprzewodową lub przewodową oraz HDBaseT. Oferuje także funkcję automatycznego włączania MTR poprzez wykrywanie sygnału HDMI. Projektor EB-L770U jest wyposażony w przyszłościowe opcje łączności takie jak HDMI, HDBaseT i wbudowany odtwarzacz multimedialny. Obsługa oprogramowania iProjection zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.

Wygodna i bezproblemowa instalacja

Instalacja 360 stopni bez utraty jakości wyświetlania z obsługą obrazu panoramicznego o proporcjach 21:9 i 16:6 oraz przesunięcia obiektywu i wyjścia HDMI. Instalacja projektora oferuje zaawansowane funkcje projekcji wielu obrazów — są to opcje zwykle dostępne w droższych modelach wyższej klasy. Edge blending (łączenie projekcji) z opcjonalną kamerą ELPEC01 umożliwia proste nakładanie/rozmieszczanie sąsiadująco. Dostępny również w kolorze czarnym.

Brak problemów i trwałość

Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać.

Najważniejsze cechy

  • Jasność 7000 lumenów Wyraźne obrazy i żywe kolory nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach
  • Rozdzielczość 4KE Wyraźne obrazy w rozdzielczości 4KE zapewniają doskonałą wyrazistość szczegółów
  • Łączność BYOD z opcjonalnym połączeniem bezprzewodowym lub przewodowym oraz HDBaseT
  • Wygodna, bezproblemowa instalacja Lekka i kompaktowa konstrukcja z szerokim zakresem lens shiftu
  • Duży obraz Skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend