• Projektor Epson EB-L570U

Rozwiązania projekcji w rozdzielczości 4KE Projektor laserowy ze stałym obiektywem o jasności 5200 lumenów, idealny do zastosowań edukacyjnych i firmowych oraz do atrakcji ddo atrakcji dla zwiedzających.. Exceed your vision — kompaktowy projektor laserowy Epson z technologią 3LCD zapewnia wyraźny i płynny obraz w rozdzielczości 4K. Projektor EB-L570U umożliwia skuteczne, praktyczne i kreatywne zastosowanie w wielu różnych branżach.

14439.00
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946714912.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Niewiarygodna jakość obrazu

Projektor EB-L570U o jasności 5200 lumenów i rozdzielczości 4KE z funkcją przesunięcia obiektywu zapewnia efektowne i immersyjne wyświetlanie treści wysokiej jakości w korzystnej cenie. Projektor EB-L570U umożliwia również skalowalne wyświetlanie obrazu o przekątnej od 50 do 500 cali.

Doskonała łączność

Projektor oferuje wiele opcji połączenia. Łączność BYOD z opcjonalną łącznością bezprzewodową lub przewodową oraz HDBaseT. Oferuje także funkcję automatycznego włączania MTR poprzez wykrywanie sygnału HDMI. Projektor EB-L570U jest wyposażony w przyszłościowe opcje łączności takie jak HDMI, HDBaseT i wbudowany odtwarzacz multimedialny. Obsługa oprogramowania iProjection zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.

Wygodna i bezproblemowa instalacja

Instalacja 360 stopni bez utraty jakości wyświetlania z obsługą obrazu panoramicznego o proporcjach 21:9 i 16:6 oraz przesunięcia obiektywu i wyjścia HDMI. Instalacja projektora oferuje zaawansowane funkcje projekcji wielu obrazów — są to opcje zwykle dostępne w droższych modelach wyższej klasy. Edge blending (łączenie projekcji) z opcjonalną kamerą ELPEC01 umożliwia proste nakładanie/rozmieszczanie sąsiadująco.

Brak problemów i trwałość

Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać.

Najważniejsze cechy

  • Jasność 5200 lumenów Wyraźne obrazy i żywe kolory nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach
  • Rozdzielczość 4KE Wyraźne obrazy w rozdzielczości 4KE zapewniają doskonałą wyrazistość szczegółów
  • Łączność BYOD z opcjonalnym połączeniem bezprzewodowym lub przewodowym oraz HDBaseT
  • Wygodna, bezproblemowa instalacja Kompaktowy projektor z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu i funkcjami projekcji wielu obrazów
  • Duży obraz Skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend