• Projektor Epson EB-L30000U

Projektor laserowy - 30 000 lumenów Kompaktowy projektor 3LCD o jasności 30 000 lumenów przeznaczony do instalacji wymagających jak najjaśniejszego obrazu. Projektor instalacyjny Pro AV EB-L30000U został opracowany z myślą o żywych projekcjach teatralnych lub filmowych oraz o miejscahc charakteryzujących się jasnym światłem otoczenia, takich jak centra handlowe i galerie. Kompaktowa konstrukcja zdecydowanie ułatwia magazynowanie, obsługę i transport urządzenia.

499999.00
Shipping within goods available after confirmation - please contact me
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor laserowy - 30 000 lumenów

Kompaktowy projektor 3LCD o jasności 30 000 lumenów przeznaczony do instalacji wymagających jak najjaśniejszego obrazu.
 Wciągające doświadczenia

Wciągające doświadczenia

Projektor instalacyjny Pro AV EB-L30000U został opracowany z myślą o żywych projekcjach teatralnych lub filmowych oraz o miejscach charakteryzujących się jasnym światłem otoczenia, takich jak centra handlowe i galerie. Kompaktowa konstrukcja zdecydowanie ułatwia użytkownikom magazynowanie, obsługę i transport urządzenia.
 Kompaktowa konstrukcja ułatwia użytkowanie

Kompaktowa konstrukcja ułatwia użytkowanie

Imponujące projekcje często oznaczają konieczność zastosowania dużych i ciężkich projektorów, co z kolei może sprawiać trudności przy montażu, transporcie i przechowywaniu. Kompaktowa konstrukcja modelu EB-L30000U sprawia, że mieści się on w ciasnych przestrzeniach, a także jest łatwiejszy w transporcie, montażu i przechowywaniu.
 Najjaśniejszy projektor marki Epson

Najjaśniejszy projektor marki Epson

Dzięki jasności 30 000 lumenów jest to najjaśniejszy projektor Pro AV w historii firmy Epson. Jego moc pozwala użytkownikom tworzyć przyciągające uwagę prezentacje i doświadczenia, które do reszty pochłoną widzów.
 Swobodny dobór obiektywów wspomaga kreatywność

Swobodny dobór obiektywów wspomaga kreatywność

Projektor EB-L30000U jest oferowany bez obiektywów, dając użytkownikowi swobodę w ich doborze w zależności od projektu. Epson oferuje gamę obiektywów pozwalających uzyskać ostry obraz w wysokiej jakości, nawet z dużej odległości. Co więcej, do modelu EB-L30000U pasują wszystkie obiektywy z modelu EB-L25000U.
 Kompleksowa ochrona w każdej sytuacji

Kompleksowa ochrona w każdej sytuacji

Mechaniczna przysłona przydaje się szczególnie w przypadku wyświetlania tła w teatrach. W projektorze można natychmiast całkowicie odciąć źródło światła przy użyciu prostego przełącznika i włączyć je ponownie, gdy będzie znów potrzebne. Funkcja ta jest szczególnie ważna dla firm rentalowych oraz organizatorów wydarzeń, podczas których używane są urządzenia laserowe, ponieważ pozwala ona chronić obiektyw przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem lasera.
 Wszechstronna, wydajna praca w wysokiej jakości

Wszechstronna, wydajna praca w wysokiej jakości

Za sprawą opracowanej przez Epson technologii optymalizacji 4K, która przesuwa każdy piksel po przekątnej o 0,5 mm w celu podwojenia rozdzielczości, model EB-L30000U pozwala uzyskać niezwykle ostry i wyraźny obraz najwyższej jakości.

Najważniejsze cechy

  • Najjaśniejszy projektor firmy Epson Dzięki jasności 30 000 lumenów jest to najjaśniejszy projektor Pro AV w historii firmy Epson.
  • Kompaktowa budowa Łatwy transport, instalacja i magazynowanie
  • Elastyczność w kwestii doboru obiektywu Użytkownicy mogą wybrać najodpowiedniejszy obiektyw do każdego projektu
  • Technologia optymalizacji 4K Technologia optymalizacji 4K firmy Epson zapewnia ostry obraz w wysokiej rozdzielczości
  • Ulepszona ochrona Mechaniczna przysłona chroni matrycę przed światłem lasera
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend