• Projektor Epson EB-L265F

Projektor do digital signage Twórz angażujące doświadczenia i oznakowanie dzięki jasnej, natywnej rozdzielczości Full HD oraz elastycznym opcjom instalacji i wyświetlania

6999.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946715490.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Epson EB-L265F Projektor do digital signage

Twórz angażujące doświadczenia i oznakowanie dzięki jasnej, natywnej rozdzielczości Full HD oraz elastycznym opcjom instalacji i wyświetlania EB-L265F to ekonomiczny projektor laserowy z prostą i elastyczną instalacją. Można go zainstalować na podłodze, ścianie lub suficie (w tym na listwie oświetleniowej). Pojedynczy projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 310 cali z różnymi elastycznymi opcjami źródła treści, takimi jak lokalna obsługa odtwarzania treści (za pośrednictwem karty pamięci), łączność bezprzewodowa Miracast i HDMI.

image

Innowacyjne i ekonomiczne

Zaawansowana technologia laserowa firmy Epson jest solidna i niezawodna, zapewniając elastyczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do cyfrowych oznakowań. Projektor oferuje jasne i żywe kolory w ekonomicznym rozwiązaniu, które umożliwia tworzenie dużych wyświetlaczy, a nawet projekcję na obiektach 3D.

image
image

Elastyczne opcje wyświetlania

Projektor EB-L265F umożliwia skalowalne rozmiary wyświetlania do 310 cali (7,9 m) za pomocą jednego projektora - nawet większe, gdy dwa urządzenia są połączone z technologią edge-blending. Full HD, jasność 4 600 lumenów i technologia 3LCD zapewniają jasne kolory i wysoką jakość - idealne do angażujących i informacyjnych wyświetlaczy, nawet w jasnych pomieszczeniach. Projektor można zamontować w dowolnym miejscu - na ścianie, na podłodze lub na suficie za pomocą opcjonalnych akcesoriów (w tym na szynie oświetleniowej). Dostępny jest również model w kolorze białym (EB-L260F), aby projektor był jak najbardziej dyskretny.

Dynamiczne tworzenie treści

Epson oferuje bezpłatne aplikacje do tworzenia treści (Epson Creative Projection i Epson Projector Content Management). Zawartość można odtwarzać bezpośrednio z USB (w tym listy odtwarzania, filmy i materiały informacyjne) dzięki wbudowanej funkcji odtwarzania. Treści można również przesyłać i odtwarzać bezprzewodowo dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi i Miracast.

image
image

Eksperymentalne rozwiązanie signage

Duży, jasny wyświetlacz do wyświetlania informacji lub projekcji na obiekty 3D Projekcja do 310 cali (7,9 m) Rozdzielczość Full HD, 4.600 lumenów jasności białej/kolorowej i technologia 3LCD Elastyczna instalacja Montaż na ścianie, suficie, podłodze lub szynie oświetleniowej z możliwością obrotu o 360 stopni Kosztowna konserwacja Niska konserwacja z gwarancją na pięć lat lub 20 000 h (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) Elastyczne odtwarzanie Odtwarzaj treści bezpośrednio z pamięci USB lub Miracast


There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend