• Projektor Epson EB-L260F

Bezprzewodowy projektor laserowy Prezentuj materiały Full HD z łatwością dzięki projektorowi ze skalowalnym obrazem do 310 cali, funkcją przesyłania strumieniowego i opcją udostępniania treści. EB-L260F, wyposażony w zaawansowane funkcje, to podstawowy bezprzewodowy projektor laserowy Full HD, idealny do każdego środowiska pracy. Zapewnia jasność na poziomie 4600 lumenów, różne opcje łączności bezprzewodowej i przewodowej oraz oferuje skalowalny rozmiar obrazu o przekątnej do 310 cali.

6256.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946715452.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Bezprzewodowy projektor laserowy Prezentuj treści na skalowalnej powierzchni projekcji Full HD o przekątnej do 310 cali (7,9 m) i korzystaj z łączności do przesyłania strumieniowego i udostępniania.

Eb-L260F to podstawowy bezprzewodowy projektor laserowy Full HD z zaawansowanymi funkcjami, które sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego środowiska pracy. Projektor charakteryzuje się jasnością 4 600 lumenów, różnymi opcjami łączności bezprzewodowej i przewodowej oraz możliwością uzyskania skalowalnego obszaru projekcji o wielkości do 310 cali (7,9 m).

image

Optymalizuj dostarczanie treści

Dzięki temu doskonałemu rozwiązaniu do projekcji laserowej Full HD możesz uaktualnić do niezawodnej technologii laserowej bez naruszania budżetu. Wysoki kontrast 2 500 000:1 i technologia 3LCD zapewniają profesjonalne, wybitne i wyraźne wyświetlanie treści w każdym środowisku pracy i inspirowanie publiczności.

image
image

Łatwa konfiguracja i podłączenie

Projektor posiada funkcję automatycznego włączania zasilania Microsoft Teams Rooms dzięki wykrywaniu sygnału wideo HDMI oraz szereg opcji łączności, w tym podwójne HDMI i wbudowane Wi-Fi do strumieniowego przesyłania treści z laptopów lub urządzeń mobilnych z lustrzanym odbiciem zawartości ekranu (Miracast). Przerwom w nauce można zapobiec dzięki obsłudze kodu PIN i nazwy użytkownika dialogu projekcji. Zasilanie USB (2 A) dla łatwego podłączenia smart stick. Projektor jest również kompatybilny z oprogramowaniem iProjection, które ułatwia łączenie się z urządzeniami mobilnymi i udostępnianie treści.

Bezproblemowy i długotrwały

Dzięki wydłużonemu czasowi użytkowania do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) i doskonałej niezawodności ten projektor będzie z Tobą przez wiele lat. Model EB-L260F jest objęty pięcioletnią gwarancją.

image
image

Łatwa i szybka instalacja, prosta obsługa

Ten lekki i kompaktowy projektor można zainstalować w dowolnej pozycji, aby uzyskać projekcję 360 stopni bez wpływu na jakość projekcji. Obsługuje również ultraszeroki współczynnik proporcji 16:6, ma wyjście HDMI i technologię edge-blending dla instalacji wielu urządzeń.

 

Najważniejsze cechy

  • Wyświetlacz o jasności 4600 lumenów Wyraziste obrazy Full HD i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach
  • Skalowalny projektor Elastycznie skalowalny projektor o przekątnej ekranu od 31 do 310 cali
  • Łatwe przesyłanie strumieniowe Bezprzewodowy, funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez HDMI i łatwe podłączanie do inteligentnego urządzenia.
  • Niezawodność w działaniu bez serwisowania Prosta instalacja z funkcją projekcji łańcuchowej i wyświetlania reklam.
  • Kompletne rozwiązanie Model EB-L260F, dzięki niewiarygodnemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 2 500 000:1, zapewnia żywe, realistyczne obrazy z wyraźnymi detalami cieni i głębokimi odcieniami czerni
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend