• Projektor Epson EB-L210W

Bezprzewodowy projektor laserowy Przystępny cenowo, prosty w użyciu projektor laserowy z łącznością bezprzewodową i wbudowanymi głośnikami Nasz nowy jasny projektor biznesowy z rozdzielczością HD-ready WXGA umożliwia przedstawianie prezentacji w rozdzielczości Full HD z ostrym obrazem i żywymi kolorami w każdej sali konferencyjnej. Model EB-L210W został zaprojektowany z myślą o przesyłaniu strumieniowym i udostępnianiu treści za pomocą bezprzewodowej sieci LAN, funkcji Screen Mirroring oraz funkcji dzielenia ekranu, która pozwala wyświetlać obrazy z dwóch lub czterech źródeł na jednym projektorze.

6199.00
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946715476.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Bezprzewodowy projektor laserowy Przystępny cenowo, prosty w użyciu projektor laserowy z łącznością bezprzewodową i wbudowanymi głośnikami

Nasz nowy jasny projektor biznesowy z rozdzielczością HD-ready WXGA umożliwia przedstawianie prezentacji w rozdzielczości Full HD z ostrym obrazem i żywymi kolorami w każdej sali konferencyjnej. Model EB-L210W został zaprojektowany z myślą o przesyłaniu strumieniowym i udostępnianiu treści za pomocą bezprzewodowej sieci LAN, funkcji Screen Mirroring oraz funkcji dzielenia ekranu, która pozwala wyświetlać obrazy z dwóch lub czterech źródeł na jednym projektorze.

image

Znakomita jakość

  Kompaktowy projektor laserowy WXGA o wysokim współczynniku kontrastu wynoszącym 2 500 000:1 i technologia 3LCD zapewnia doskonałą jakość obrazu, a równie wysokie natężenie światła barwnego i białego pozwala na wyświetlanie prezentacji nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

image
image

Prosta konfiguracja i opcje łączności

  Funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez wykrywanie sygnału wideo HDMI oraz szereg opcji łączności, w tym podwójny port HDMI i wbudowana bezprzewodowa sieć LAN do strumieniowego przesyłania treści z laptopów lub urządzeń mobilnych z funkcją Screen Mirroring (Miracast) - obsługa kodu PIN i wyświetlanie nazwy użytkownika okna dialogowego po podłączeniu Miracast do projektora umożliwiają nauczycielowi zablokować zakłócenia ze strony uczniów podczas wyświetlania obrazu. Zasilacz USB (2 A) dla łatwego podłączenia do inteligentnego urządzenia. Obsługa oprogramowania iProjection zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.

Brak problemów i trwałość

Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać. Projektor EB-L210W jest objęty 5-letnią gwarancją

image
image

Wartościowa wszechstronność

Oprogramowanie Epson iProjection jest zgodne z wiodącymi platformami i pozwala podłączyć do 50 urządzeń i podzielić ekran, a funkcja dzielenia ekranu pozwala zaoferować wartość dodaną

 

Najważniejsze cechy

  • Projektor o jasności 4500 lumenów Wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.
  • Projektor laserowy Praktycznie bezobsługowe działanie nawet przez 30 000 godzin (tryb ekonomiczny).
  • Przesyłanie strumieniowe i udostępnianie treści Bezprzewodowy, funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez HDMI i łatwe podłączanie do inteligentnego urządzenia.
  • Niezawodność w działaniu bez serwisowania Elastyczny, kompaktowy projektor laserowy jest objęty 5-letnią gwarancją.
  • Kompletne rozwiązanie Model EB-L210W, dzięki niewiarygodnemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 2 500 000:1, zapewnia żywe, realistyczne obrazy z wyraźnymi detalami cieni i głębokimi odcieniami czerni.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend