• Projektor Epson EB-982W

Zoptymalizuj potencjał swojej prezentacji dzięki temu jasnemu projektorowi WXGA, który może wyświetlać duży i skalowalny rozmiar ekranu. Dłuższe przestoje to przeszłość dzięki temu niezawodnemu projektorowi, który może służyć przez lata, zanim konieczna będzie wymiana lampy lub filtr powietrza będzie wymagał uwagi. Posiada szereg rozwiązań w zakresie łączności i jest łatwy w konfiguracji.

No goods
3590.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 8715946680774
Leave your phone

Projektor Epson EB-982W

 

Doskonała widoczność dla każdego prezentera

Dzięki temu projektorowi WXGA treści będą jasne, żywe i wyraźne, dzięki czemu każdy będzie mógł nawiązać kontakt z publicznością. Zapewniając doskonałą widoczność, ten projektor jest skalowalny do 280 cali i jest jasny nawet w warunkach dużego oświetlenia otoczenia. To wszystko dzięki wysokiej jasności 4200 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000: 1.

Minimalna konserwacja

Nasze niezawodne projektory i trwałe lampy pomagają wyeliminować przestoje i niepotrzebne koszty serwisu. Wyobraź sobie, co możesz osiągnąć przy minimalnych przerwach - nasze projektory zapewniają lata użytkowania, zanim konieczna będzie wymiana lampy.

Łatwe ustawienie

Każde środowisko pracy jest inne, więc potrzebujesz rozwiązania wyświetlającego, które jest łatwe w konfiguracji i ustawieniu. Dzięki naszemu szerokiemu 1,6-krotnemu zoomowi optycznemu i pionowej / poziomej korekcji zniekształcenia trapezowego, łatwo jest szybko rozpocząć pracę.

Korzystaj z wielu urządzeń

Przyciągnij uwagę widzów i pielęgnuj środowisko współpracy dzięki bezproblemowym rozwiązaniom w zakresie łączności. Dzięki aplikacji iProjection1 można łatwo wyświetlać treści z komputerów i urządzeń inteligentnych. Funkcji podzielonego ekranu można używać do jednoczesnego wyświetlania treści z wielu urządzeń, podczas gdy funkcja moderatora umożliwia przeglądanie treści przed ich wyświetleniem.

 


Projektor Epson EB-980W

Podstawowe parametry

Jasność: 4200 ANSI Lumenów
Kontrast: 16000:1
Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
Żywotność lampy: do 17000 godzin 


Ważne cechy

  • Elastyczna instalacja
  • Długa żywotność lampy
  • Łatwa konserwacja
Brightness ANSI (lumen) 4200
Resolution (px) 1280 x 800
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend