• Projektor Epson EB-815E

Projektor 4KE o ultrakrótkim rzucie EB-815E to pierwszy projektor laserowy firmy Epson o rozdzielczości 4KE i super ultrakrótkim rzucie, stworzony dla firm, do pracy hybrydowej i immersyjnych przestrzeni Projektor EB-815E umożliwia wyświetlanie wyrazistych obrazów w rozdzielczości 4KE o przekątnej do 160" przy ustawieniu w odległości zaledwie kilku centymetrów od ściany. Wyświetla treści z oszałamiającą wyrazistością i oferuje niedrogie, energooszczędne rozwiązanie wielkoformatowego obrazu z wygodną i szybką konfiguracją.

21499.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946726540.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Obiektyw projektora EB-815E o super ultrakrótkim rzucie umożliwia dyskretne ustawienie w pobliżu ściany, umożliwiając prezenterom swobodę ruchu bez rzucania cienia.

Technologia 3LCD oraz jasność 5000 lumenów dla światła białego i barwnego sprawiają, że obraz projektora EB-815E jest jasny i wyrazisty do wielkości 160" oraz zapewnia doskonałą widoczność treści pod każdym kątem i z każdej odległości. Zapewnia immersyjne wrażenia oraz jest wyjątkowo łatwy w obsłudze.

Wszechstronne opcje łączności przewodowej i bezprzewodowej, w tym klonowanie ekranu Miracast™, zapewniają bezproblemowe udostępnianie treści na wielu urządzeniach.

Waży zaledwie 12,3 kg, jest bardzo przenośny, a aplikacja Epson Setting Assistant sprawia, że konfiguracja jest szybka i prosta. Idealne rozwiązanie dla wyświetlania treści, odpowiednie dla różnych rozmiarów pomieszczeń, cechujące wszechstronnymi możliwościami elastycznymi instalacji.

Projektor EB-815E obsługuje wiele proporcji obrazu oraz funkcję edge blending (łączenie projekcji z wielu projektorów), dzięki czemu jest to niedrogi, łatwy w obsłudze i energooszczędny projektor zapewniający ultraszeroki obraz, idealny do wideokonferencji.

W połączeniu z ekranem Epson Ambient Light Rejection Screen projektor EB-815E zapewnia tak wysoką jakość obrazu, że można go pomylić ze ścianą wideo lub wyświetlaczem LED, lecz zarazem jest zaskakująco przystępny cenowo oraz oferuje znacznie mniejsze zużycie energii.

Najważniejsze cechy

  • Skalowalny obraz 4KE dla dowolnych pomieszczeń Obraz ultrakrótkiego rzutu o przekątnej 80-160", który nie jest ograniczony przez cienie lub odbicia
  • Jasny i energooszczędny laser Jasność 5000 lm dla światła białego i barwnego i technologia 3LCD zapewniają bardziej jaskrawe kolory
  • Bezproblemowe opcje łączności Autowłączanie, projekcja przewodowa/bezprzewodowa z wyjściem USB 2A dla odtwarzaczy multimedialnych
  • Łatwa obsługa i trwała konstrukcja Praktycznie bezobsługowe urządzenie z gwarancją na 5 lat lub 12 000 godzin
  • Alternatywa dla ścian LED/wideo Zaskakująco przystępne cenowo rozwiązanie o niskim zużyciu energii
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend