• Projektor Epson EB-775F

Rozwiązanie z zakresu digital signage Idealny skalowalny i ekonomiczny projektor do oznakowania informacyjnego. EB-775F to ekonomiczny sposób tworzenia dużych, informacyjnych i wciągających obrazów na wielu powierzchniach oraz w ciasnych przestrzeniach w rozdzielczości Full HD i jasności do 4100 lumenów. Przeznaczony jest do wyświetlania informacji dla gości i klientów (np. w hotelarstwie, sklepach i biurach), informacji o wystawach - nawet projekcji bezpośrednio na eksponatach - oraz prezentacji w salach konferencyjnych lub szkolnych.

11499.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

wórz angażujące obrazy

Zaawansowana technologia laserowa firmy Epson to elastyczne i proste w użyciu rozwiązanie z zakresu digital signage. Twórz angażujące obrazy o przekątnej do 150 cali (większe w przypadku użycia 2 urządzeń) o jasności do 4100 lumenów, aby zapewnić łatwą widoczność w jasnych środowiskach.

Ożyw dyskretnie dowolną powierzchnię

EB-775F można instalować na ścianie lub suficie i używać do wyświetlania na niemal każdej powierzchni (nawet na niekonwencjonalnych powierzchniach, takich jak podłoga lub słupy). Konstrukcja UST sprawia również, że idealnie sprawdza się w wyświetlaniu dużych obrazów w ciasnych przestrzeniach. Możliwość wyboru modelu w kolorze czarnym (EB-775F) lub białym (EB-770F), pozwala dyskretnie wtopić go w swoje środowisko - projektor można nawet ukryć, aby stworzyć ruchome obrazy, zaskakując i zachwycając odbiorców.

Solidny, niezawodny i ekonomiczny

Nasza technologia laserowa jest również wytrzymała i nie wymaga konserwacji. To ekonomiczny projektor typu „zainstaluj i zapomnij" na którym można polegać, zapewniający do 20 000 godzin użytkowania bez konserwacji i objęty 5-letnią gwarancją.

Wszechstronne możliwości odtwarzania kontentu

Epson oferuje bezpłatne aplikacje do tworzenia treści (Epson Creative Projection i Epson Projector Content Management). Treści można odtwarzać bezpośrednio z USB (w tym listy odtwarzania, filmy i treści reklamowe) za pomocą wbudowanej funkcji odtwarzania lub przesyłać bezprzewodowo i odtwarzać treści za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi i funkcji Miracast.

Najważniejsze cechy

  • Wszechstronny projektor do wyświetlania reklam Kompaktowa i dyskretna konstrukcja z optyką o ultrakrótkim rzucie do ciasnych przestrzeni
  • Twórz angażujące obrazy Projektory Full HD o przekątnej obrazu do 150 cali, 4100 lumenów i technologia 3LCD
  • Niezawodność w działaniu bez serwisowania Projektor laserowy niewymagający nakładów konserwacyjnych z 5-letnią gwarancją
  • Wszechstronne możliwości odtwarzania Treści można odtwarzać bezpośrednio z nośnika USB
  • Łatwy montaż Możliwość obrotu w zakresie 360 stopni, w tym projekcja pionowa
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend