• Projektor Epson EB-770Fi

Elastyczny projektor laserowy USTi Zaprezentuj swoją wizję przy użyciu interaktywnego projektora wielkoformatowego Full HD oraz wielkości obrazu do 100 cali, który pozwala zwiększyć zaangażowanie i produktywność oraz ułatwia naukę.

15999.00
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946715230.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone
Elastyczny projektor laserowy USTi
Zaprezentuj swoją wizję przy użyciu interaktywnego projektora wielkoformatowego Full HD oraz wielkości obrazu do 100 cali, który pozwala zwiększyć zaangażowanie i produktywność oraz ułatwia naukę.
Ten jasny, kompaktowy i przystępny wyświetlacz dotykowy zapewnia nieograniczone możliwości prowadzenia interaktywnych sesji nauki niezależnie od wielkości sali lekcyjnej lub konferencyjnej.

Jasny obraz projektora EB-770Fi z możliwością skalowania do 100 cali jest wyraźnie widoczny pod każdym kątem i z dużej odległości, a także umożliwia łatwe udostępnianie treści oraz przesyłanie strumieniowe bezpośrednio z wielu urządzeń w celu zapewnienia optymalnej współpracy.

image

Projektor EB-770Fi stanowi krok naprzód w porównaniu do modelu EB-770F dzięki wprowadzeniu dodatkowych interaktywnych funkcji.

  Interaktywna technologia umożliwia równoczesne korzystanie z dwóch piór cyfrowych (obsługa dotykowa jest dostępna przy użyciu opcjonalnego akcesorium FT01). Prezentacje można kontrolować i wzbogacać poprzez adnotacje na ekranie, natomiast różne wygodne wbudowane narzędzia pozwalają zwiększyć produktywność. Za pomocą projektora można sterować opcjonalną kamerą do wizualizera firmy Epson, wyświetlając dokumenty lub przedmioty z biurka, aby wszyscy w pomieszczeniu mogli zobaczyć je z niesamowitą szczegółowością.

image
image

Laserowe źródło światła

  Laserowe źródło światła o jasności 4100 lumenów w połączeniu z technologią 3LCD zapewnia duży, jasny i żywy obraz o przekątnej do 100 cali, który jest wyraźnie widoczny pod każdym kątem oraz z dużej odległości. Wszechstronne opcje połączenia bezprzewodowego i przewodowego, takie jak screen mirroring Miracast™ umożliwiają uczestnikom łatwe udostępnianie treści z komputerów lub urządzeń mobilnych.

Immersyjne środowisko przyjazne dla użytkownika.

  Obiektyw o ultrakrótkim rzucie umożliwia bezpieczne i dogodne umiejscowienie nad wyświetlaczem, zapewniając prezenterom swobodę interakcji bez rzucania cienia.

image
image

W przeciwieństwie do płaskich monitorów nie wymaga używania ciężkiego szklanego panelu podatnego na złamanie, na którym pojawiają się martwe punkty i odbicia pod pewnym kątem. Ponadto na prezenterów nie oddziałuje bezpośrednie promieniowanie światła niebieskiego.

 

Najważniejsze cechy

  • Interaktywny obraz o rozdzielczości Full HD Projektor 49-100" UST do oglądania bez zakłóceń (cieni/odbić)
  • Jasny i energooszczędny laser Jasność 4100 lm CLO i technologia 3LCD zapewniają jaśniejsze kolory przy poborze mocy zaledwie 205 W
  • Bezproblemowe opcje łączności Automatyczne włączanie, projekcja przewodowa/bezprzewodowa z wyjściem USB 2 A do inteligentnych modułów
  • Łatwa obsługa i trwała konstrukcja Praktycznie bezobsługowe urządzenie z gwarancja na 5 lat lub 12 000 godzin
  • Zgodność wizualizera Utwórz i nagraj na żywo immersyjną lekcję lub prezentację
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend