• Projektor Epson EB-735Fi

3D
Not available
11499.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946681832.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone
Projektor Epson EB-735WI

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Laserowy projektor do komunikacji wizualnej

Przekształć dowolne miejsce pracy dzięki elastycznemu i skalowalnemu obrazowi z projektora laserowego, który zwiększa możliwości współpracy, produktywność oraz zapewnia zrównoważony rozwój. Niezależnie od kąta nachylenia lub układu pomieszczenia każda osoba cieszy się nieprzerwanym, wciągającym oglądaniem, przy zmaksymalizowanej przestrzeni i zapewnieniu dystansu społecznego, bez niepotrzebnych kosztów monitorów o stałym rozmiarze obrazu. 

Elastyczność jest najważniejsza w przypadku EB-735Fi, z jasnymi, dużymi, skalowalnymi opcjami wyświetlania do 100 cali (lub do 110 cali w szerokim formacie 16:6). W przeciwieństwie do monitorów wielkoformatowych obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, a laserowe źródło światła o wysokiej jasności może działać nawet przy wysokim oświetleniu otoczenia. Interaktywność wielu ekranów sprawia, że współpraca jest łatwa i intuicyjna, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie do czterech urządzeń wejściowych na jednym dużym obrazie, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych wyświetlaczy.

Wrażenia z oglądania są wciągające, a wiele opcji połączeń poprawia wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Aby zapewnić maksymalną aktywność, łączność bezprzewodowa (w tym Screen Mirroring przez Miracast) umożliwia każdemu udostępnianie treści z tabletów, telefonów komórkowych lub laptopów.

W porównaniu do monitorów wielkoformatowych, EB-735Fi zapewnia wiele rozmiarów i formatów obrazu w jednym stałym koszcie. Oferuje również elastyczne opcje montażu, aby zapewnić uczestnikom wygodniejszy widok, jest bardziej ekologiczny i zapewnia higieniczne miejsce pracy, gdy jest używany z antybakteryjną tablicą suchościeralną - bez śladów palców.

Użytkownicy mogą dodawać adnotacje do treści za pomocą rysika i (opcjonalnie) obsługi dotykowej obok zaawansowanych opcji tablicy suchościeralnej. EB-735Fi obsługuje również dodatkowe narzędzia do współpracy, w tym drukowanie, zapisywanie i e-mail.


image

Podstawowe parametry

Jasność: 3600 ANSI Lumenów
Kontrast: 2500000:1
Rozdzielczość: WXGA, 1920 x 1080, 16:10

Żywotność lampy: do 20.000 godzin 


Ważne cechy 

  • Dowolny pokój, dowolnej wielkości: Jasny, wielkoformatowy obraz o przekątnej do 100 cali

 

  • Zwiększ wydajność pracy: Łatwy w użyciu interfejs, opcjonalny responsywny dotyk i szybka konfiguracja

 

  • Rozszerz łączność za pośrednictwem kamer bezprzewodowych, kamer do wideokonferencji i wielu innych

 

  • Wyjątkowa niezawodność: Bezobsługowa technologia laserowa zapewniająca święty spokój

 

 

Brightness ANSI (lumen) 3600
Resolution (px) 1920 x 1080
Lamp life (eco mode) 20000 hours
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend