• Projektor Epson EB-725WI

Interaktywny, elastyczny obraz z laserowego projektora, który wywiera wpływ na każde miejsce pracy. Skoncentrowany na potrzebach użytkowników i łączący ludzi w miejscu pracy oraz poza nim.

No goods
9699.00
Enter your email
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946681849
Leave your phone

Projektor Epson EB-725WI

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Laserowy projektor do komunikacji wizualnej

Przekształć dowolne miejsce pracy dzięki elastycznemu i skalowalnemu obrazowi z projektora laserowego, który zwiększa możliwości współpracy, produktywność oraz zapewnia zrównoważony rozwój. Niezależnie od kąta nachylenia lub układu pomieszczenia każda osoba cieszy się nieprzerwanym, wciągającym oglądaniem, przy zmaksymalizowanej przestrzeni i zapewnieniu dystansu społecznego, bez niepotrzebnych kosztów monitorów o stałym rozmiarze obrazu. 

Elastyczność jest najważniejsza w przypadku EB-725Wi, z jasnymi, dużymi, skalowalnymi opcjami obrazu do 100 cali. W przeciwieństwie do monitorów obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, a laserowe źródło światła o wysokiej jasności 4000 lumenów może działać również gdy oświetlenie otoczenia jest wysokie. Interaktywność wielu ekranów sprawia, że współpraca jest łatwa i intuicyjna, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie do czterech urządzeń wejściowych na jednym dużym wyświetlaczu w rozdzielczości HD.

Użytkownicy mogą dodawać adnotacje do treści za pomocą rysika i (opcjonalnie) obsługi dotykowej obok zaawansowanych opcji tablicy suchościeralnej. EB-725Wi obsługuje także dodatkowe narzędzia do współpracy i zwiększania produktywności, w tym drukowanie, zapisywanie i wysyłanie e-maili, a także wiele wejść na jednym ekranie, w tym wideokonferencje, kamery z wizualizerami i technologię prezentacji.

Wrażenia z oglądania są bardziej wciągające, a wiele opcji połączeń poprawia wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Aby zapewnić maksymalną aktywność, łączność bezprzewodowa, w tym Screen Mirroring przez Miracast, umożliwia każdemu udostępnianie treści z tabletów, telefonów komórkowych lub laptopów.

W przeciwieństwie do monitorów wielkoformatowych model EB-725Wi zapewnia obraz w wielu rozmiarach i formatach w stałym koszcie. Oferuje również elastyczne opcje montażu, jest szybszy i łatwiejszy do rozmieszczenia, wygodniejszy w oglądaniu, bardziej ekologiczny i zapewnia bardziej higieniczne miejsca pracy, gdy jest używany z antybakteryjnymi tablicami suchościeralnymi - bez śladów palców.


image

Podstawowe parametry

Jasność: 4000 ANSI Lumenów
Kontrast: 2500000:1
Rozdzielczość: WXGA, 1280 x 800, 16:10

Żywotność lampy: do 20.000 godzin 


Ważne cechy 

  • Dowolny pokój, dowolnej wielkości: Jasny, wielkoformatowy obraz o przekątnej do 100 cali
  • Zwiększ wydajność pracy: Łatwy w użyciu interfejs, opcjonalny responsywny dotyk i szybka konfiguracja
  • Wszechstronna współpraca: Rozszerz łączność za pośrednictwem kamer bezprzewodowych, kamer do wideokonferencji i wielu innych
  • Wyjątkowa niezawodność: Bezobsługowa technologia laserowa zapewniająca święty spokój

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend