• Projektor Epson CO-W01

Korzystaj z zalet dużego ekranu w domu i w biurze dzięki znakomitemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości WXGA.

1749.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 8715946706849.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone
image
Projektor EPSON CO-W01 (WXGA)
Korzystaj z zalet dużego ekranu w domu i w biurze dzięki znakomitemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości WXGA.
Przedstawiamy projektor WXGA dla całej rodziny, który świetnie sprawdzi się zarówno przy wyświetlaniu prezentacji, jak i podczas domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technologii 3LCD i jasności wynoszącej 3000 lumenów obraz zawsze będzie wyraźny. Urządzenie można łatwo transportować i konfigurować. Jest też bardzo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

 

Większy znaczy lepszy

Niezależnie od tego, czy oglądasz swój ulubiony film, czy wyświetlasz prezentację, ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej 378 cali. Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku konkurencyjnych produktów¹, a kolory są jaśniejsze i bardziej żywe. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

image
image

Wysoka jakość, jasny obraz

Nawet w jasnych pomieszczeniach ten wydajny i niedrogi projektor WXGA zapewnia wyjątkowo jasne i żywe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami. Jest to możliwe dzięki technologii 3LCD, która zapewnia światło o równym, wysokim poziomie bieli i natężeniu światła barwnego o mocy 3000 lumenów.

Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które spełni Twoje potrzeby związane z projekcją obrazu? Dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

image
image

Podłącz i korzystaj

Przedstawiamy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Kompaktowa budowa ułatwia przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, dokładne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii obrazu, a wejście HDMI pozwala w prosty sposób uzyskać dostęp do treści.

image

***

Najważniejsze cechy

  • Magia dużego ekranu w Twoim domu Uwaga wszystkich będzie skupiona na ekranie — zarówno podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3000 lumenów
  • Zaawansowany model w przystępnej cenie Znakomity projektor WXGA
  • Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Do 18 lat rozrywki²
  • Przenośny i łatwy w konfiguracji Prosta konfiguracja za pomocą suwaka do korekcji geometrii zapewnia idealne wyrównanie
Brightness ANSI (lumen) 3000
Resolution (px) 1280 x 800
Technology LCD
Sourse of light Quicksilver lamp
Noize level 38 dB
Projection ratio (2) 16:10
Lamp life (eco mode) 12000 hours
Connection Panel HDMI 1.4a, USB-A
Connection Panel (3) USB serwisowe
Noize level (eco mode) 29 dB
Projection technology 3LCD
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend