• Projektor EPSON EB-PU1007B

Projektor instalacyjny 3LCD EB-PU1007B to kompaktowy i wszechstronny projektor o dużej jasności z opcjonalnymi wymiennymi obiektywami i zaawansowanymi funkcjami instalacyjnymi. Ten niezwykle wszechstronny projektor instalacyjny o jasności 7 000 lumenów sprzedawany jest w postaci głównej jednostki, którą można bezproblemowo połączyć z obiektywami firmy Epson, aby wyświetlać jasne, realistyczne obrazy w różnych środowiskach - od atrakcji turystycznych po aule wykładowe, muzea i sale konferencyjne. Model EB-PU1007B o wysokiej jasności zapewnia rozdzielczość WUXGA, optymalizację 4K, HDR i zaawansowane funkcje instalacyjne.

33399.00
Shipping within 7 days
Shipment price On request
EAN 8715946697413.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor instalacyjny 3LCD o jasności 7000 lumenów

EB-PU1007B - kompaktowy i wszechstronny projektor o dużej jasności z wymiennymi obiektywami i zaawansowanymi funkcjami instalacyjnymi.
Stworzony z myślą o zachwycającej jakości obrazu

Stworzony z myślą o zachwycającej jakości obrazu

Ten niezwykle wszechstronny projektor instalacyjny o jasności 7000 lumenów sprzedawany jest w postaci głównej jednostki, którą można bezproblemowo doposażyć w obiektywy firmy Epson, aby wyświetlać jasne, realistyczne obrazy w różnych warunkach - od atrakcji turystycznych po aule wykładowe, muzea i sale konferencyjne. Model EB-PU1007B o wysokiej jasności zapewnia rozdzielczość WUXGA, optymalizację 4K, HDR i zaawansowane funkcje instalacyjne.
Generuj żywe, przykuwające uwagę obrazy

Generuj żywe, przykuwające uwagę obrazy

Zachwyć klientów i odbiorców projekcjami, które na długo pozostaną w pamięci. Projektor EB-PU1007B o jasności 7000 lumenów wyświetla doskonałą biel, żywe kolory, głęboką czerń, wyraźne cienie i obrazy o wysokim kontraście - dzięki technologiom HDR i 3LCD. Dzięki optymalizacji 4K można uzyskać wyjątkową szczegółowość i wyrazistość obrazu.
Zbuduj idealne rozwiązanie do projekcji

Zbuduj idealne rozwiązanie do projekcji

EB-PU1007B obsługuje różne obiektywy przeznaczone do każdych warunków projekcji, w tym obiektyw o ultrakrótkim rzucie z zerowym offsetem. Epson dostarcza projektor bez obiektywu. Dzięki temu użytkownik dobierając odpowiednią optykę, może stworzyć odpowiedni zestaw do danego zastosowania.
Łatwo transportuj i przechowuj urządzenie

Łatwo transportuj i przechowuj urządzenie

Ten projektor instalacyjny jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu można go łatwo transportować i zaoszczędzić cenne miejsce w miejscu przechowywania. Dyskretny design projektora pozwala mu bezproblemowo wtopić się w większość warunków instalacyjnych.
Odkryj model zaprojektowany z myślą o łatwości instalacji

Odkryj model zaprojektowany z myślą o łatwości instalacji

Twórz wielkoformatowe, wyjątkowo jasne obrazy nawet w ramach instalacji wieloprojektorowych, w których kluczowe znaczenie ma łączenie krawędzi, układanie i swobodne ustawienie obiektywów. Epson Projector Professional Tool sprawia, że zaawansowane techniki instalacji, takie jak mapowanie projekcji, staje się proste. Opcjonalny moduł kamery zewnętrznej (ELPEC01) wykorzystuje wbudowane narzędzie do korekcji geometrii bez użycia komputera na potrzeby stackingu. Projektor EB-PU1007B posiada także funkcję NFC do konfiguracji wieloprojektorowej oraz ułatwia diagnostykę i instalację za pomocą narzędzia Epson Projector Config Tool.
Korzystaj ze stackowania bez użycia komputera

Korzystaj ze stackowania bez użycia komputera

ELPEC01 to opcjonalny moduł kamery zewnętrznej, który można łatwo zintegrować z projektorami z serii EB-PU i obiektywami z serii ELPLX. Umożliwia on korzystanie z wbudowanego przetwarzania obrazu w przypadku stackowania projektorów bez użycia komputera. Oznacza to, że można połączyć dwa projektory, praktycznie podwajając jasność bez używania dodatkowego sprzętu. Dzięki temu potrzeba mniej dodatkowego wyposażenia, więc koszty są niższe.
Przejmij kontrolę nad wyświetlanymi obrazami

Przejmij kontrolę nad wyświetlanymi obrazami

Oprogramowanie Epson Projector Professional Tool zapewnia wyższy poziom obróbki i kontroli obrazu. To bezpłatne i intuicyjne narzędzie upraszcza korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak łączenie projekcji, stackowanie, mapowanie projekcji i sterowanie wieloma projektorami.
Twórz spersonalizowane treści

Twórz spersonalizowane treści

Projektor EB-PU1007B jest wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny z obsługą funkcji sieciowych. Pozwala to na załadowanie list odtwarzania na nośnik USB i odtwarzanie ich bezpośrednio z projektora². Możesz tworzyć spersonalizowane treści za pomocą aplikacji Epson Creative Projection na smartfonie lub tablecie lub tworzyć i planować listy odtwarzania za pomocą oprogramowania Epson Projector Content Manager.
Godny zaufania światowy lider wśród producentów projektorów¹

Godny zaufania światowy lider wśród producentów projektorów¹

Firma Epson jest światowym liderem w produkcji projektorów¹ od 2001 roku. Nasz wkład w jakość, technologię i powiązania produktów wspierany jest usługami najwyższej jakości i asystą techniczną.
Technology LCD
Box color czarny
Resolution 1920 x 1200 (WUXGA)
Przeznaczenie Projektory
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend