• Projektor EPSON EB-L635SU

Projektor laserowy EB-L635SU o krótkim rzucie i jasności 6000 lumenów jest idealny dla tych, którzy pragną wyświetlić duże obrazy w wąskich pomieszczeniach. Firma Epson, będąca liderem na rynku technologii 3LCD, stale poszerza ofertę projektorów laserowych o wysokiej jasności, o bardziej kompaktowe rozwiązania z krótkim rzutem. EB-L635SU umożliwia efektywne, praktyczne i kreatywne zastosowania projektora, spełniając wymagania rynku edukacyjnego, korporacyjnego, a także muzeów i atrakcji turystycznych. Uzyskiwane jest to jednocześnie bez pogorszenia jakości obrazu czy wpływania na zakres przesunięcia obiektywu.

20229.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946695372.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Laserowy projektor o krótkim rzucie

Projektor laserowy EB-L635SU o krótkim rzucie i jasności 6000 lumenów jest idealny dla tych, którzy pragną wyświetlić duże obrazy w wąskich pomieszczeniach.
 Kompaktowy projektor laserowy 3LCD o wysokiej jasności

Kompaktowy projektor laserowy 3LCD o wysokiej jasności

Firma Epson, będąca liderem na rynku technologii 3LCD, stale poszerza ofertę projektorów laserowych o wysokiej jasności, o bardziej kompaktowe rozwiązania z krótkim rzutem. EB-L635SU umożliwia efektywne, praktyczne i kreatywne zastosowania projektora, spełniając wymagania rynku edukacyjnego, korporacyjnego, a także muzeów i atrakcji turystycznych. Uzyskiwane jest to jednocześnie bez pogorszenia jakości obrazu czy wpływania na zakres przesunięcia obiektywu.
 Jaśniejsze i wyraźniejsze projekcje

Jaśniejsze i wyraźniejsze projekcje

Projektor EB-L635SU umożliwia wyświetlanie bardziej wciągających i efektownych projekcji nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Oferuje imponującą jasność na poziomie 6000 lumenów i rozdzielczość WUXGA Full HD w przystępnej cenie. Oznacza to, że można skorzystać z lepszej wydajności i niezawodności technologii laserowej przy niższym poborze mocy. Inne funkcje modelu: współczynnik rzutu 0,8:1, obsługa sygnałów 4K, technologia optymalizacji szczegółów, łączenie projekcji i szeroki zakres przesunięcia obiektywu, pozwalają na dopasowanie w wymagających warunkach instalacyjnych. EB-L635SU pozwala wyświetlać obrazy wielkoformatowe i łączone bez utraty ostrości czy wyrazistości szczegółów.
 Łatwa instalacja

Łatwa instalacja

Projektor EB-L635SU oferuje wiele profesjonalnych funkcji, które ułatwiają instalację, nawet w przypadku bardziej zaawansowanych zastosowań. Ten stylowy i kompaktowy projektor oferuje 360-stopniową instalację bez uszczerbku dla jakości obrazu i obsługuje ekran ultrapanoramiczny o proporcjach 16:6, co pozwala zmaksymalizować dostępną przestrzeń na ekranie. Ponadto funkcja dzielenia ekranu umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch lub czterech projekcji z różnych źródeł, a korekcja geometryczna i łączenie projekcji pomagają stworzyć jeden duży, płynny obraz z użyciem wielu projektorów. Dostępny również w kolorze białym.
Rozmiar dopasowany do warunków wyświetlania

Rozmiar dopasowany do warunków wyświetlania

W przeciwieństwie do wyświetlacza płaskoekranowego, nie ma odblasków, odcisków palców ani zmarnowanej przestrzeni ściennej, a obraz można dowolnie skalować. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązania edukacyjne, korporacyjne, handlowe czy turystyczne, możliwości wyświetlania są nieograniczone, a projekcje bardziej wciągające dla odbiorców.
Podłączenie i sterowanie

Podłączenie i sterowanie

Projektor EB-L635SU oferuje wiele sposobów łączenia, możliwość wyświetlania kilku źródeł jednocześnie i przesyłania bezprzewodowego. Możliwości podłączeń, gotowe na przyszłe rozwiązania: HDMI (wejście i wyjście) i HDBaseT z obsługą sygnału 4K, obsługa sieci bezprzewodowej 5 GHz w ramach korporacyjnego systemu zabezpieczeń, wbudowany odtwarzacz multimedialny i wbudowana funkcja Miracast oraz obsługa bezprzewodowego systemu prezentacji ELPWP10 firmy Epson. Intuicyjna instrukcja obsługi na ekranie ułatwia również konfigurację i nawigację.
Spersonalizowane treści digital signage

Spersonalizowane treści digital signage

Projektor EB-L635SU wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny z obsługą funkcji sieciowych umożliwia załadowanie list odtwarzania na nośnik USB i odtwarzanie ich bezpośrednio z projektora². Możesz tworzyć spersonalizowane treści za pomocą aplikacji Epson Creative Projection na smartfonie lub tablecie lub tworzyć i planować listy odtwarzania za pomocą oprogramowania Epson Projector Content Manager.
Podłączenie i współpraca za jednym kliknięciem

Podłączenie i współpraca za jednym kliknięciem

Bezprzewodowy system prezentacji ELPWP10 firmy Epson ułatwia współpracę. Oszczędność kosztów i nowoczesna łączność bezprzewodowa. Brak kabli - wystarczy podłączyć do komputera!
Kontrola nad wyświetlanymi obrazami

Kontrola nad wyświetlanymi obrazami

Oprogramowanie Epson Projector Professional Tool zapewnia wyższy poziom obróbki i kontroli obrazu. To bezpłatne i intuicyjne narzędzie upraszcza korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak łączenie projekcji, mapowanie projekcji i sterowanie wieloma projektorami.
Brightness ANSI (lumen) 6000
Technology LCD
Projection technology 3LCD
Resolution 1920 x 1200 (WUXGA)
HDMI Tak
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend