• Projektor Benq LH730

LH730 | 4000 Lumen Full HD LED Projektor do sal konferencyjnych Pozwól swojej innowacji zabłysnąć dzięki dokładnym, prawdziwym kolorom Do 30 000 godzin żywotności LED bez wymiany lampy 98% Rec.709-Pokrycie kolorem dla wysokiego nasycenia i precyzji barw Funkcje elastycznej instalacji: 2D Keystone & 1D Vertical Auto Keystone i Corner Fit Kompatybilność z 4K HDR i HLG poprzez Dual HDMI 2.0

5299.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4718755079412.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

image

Jasna i żywa prezentacja
Wysoka jasność diod LED 4000 lumenów zapewnia wyjątkową precyzję i nasycenie kolorów, które wiernie wyświetlają Twoje wymagające graficznie prezentacje i zwiększają efektywność komunikacji.
98% Rec.709 LED Color
Większa precyzja kolorów i większe nasycenie barw
Jasność: 4.000 ANSI lumenów
Zaawansowana technologia LED zapewnia wysoką jasność w dobrze oświetlonej dużej sali konferencyjnej

Zaprojektowany do montażu na suficie

Wszyscy uczestnicy w sali mogą bez ograniczeń oglądać wyświetlany obraz

30 000 godzin żywotności

Do 30.000 godzin żywotności (tryb Eco) i mniejsze zużycie energii

Instantne włączanie/wyłączanie

Instantna pełna jasność bez czekania

Przyjazny dla środowiska

Bezrtęciowe źródło światła LED bez konieczności wymiany lampy

Wysoka jasność LED dla ostrych i żywych obrazów

Projektor LED LH730 oferuje 4.000 lumenów, co pozwala prezenterom na prowadzenie profesjonalnych prezentacji w oświetlonych średniej wielkości salach konferencyjnych. Dzięki 98% pokryciu kolorów Rec.709 i efektowi H-K, LH730 oferuje wyższe nasycenie kolorów, które realistycznie odtwarza prezentacje spotkań z wyraźnym tekstem i żywymi obrazami.

Superb kontrast z technologią DLP

Technologia DLP w LH730 oferuje doskonały kontrast w porównaniu z projektorami 3LCD, które zawierają zbyt dużą jasność na ekranie z powodu wewnętrznego panelu świetlnego. Dzięki temu figury i szczegóły są znacznie lepiej zdefiniowane na jaśniejszym, białym tle lub w ciemnych scenach.

Dobra grafika i dane w krystalicznie czystym obrazie

Prezentuj swoje błyskotliwe pomysły dzięki wysokiej jakości, specjalnie powlekanemu zespołowi soczewek szklanych projektora BenQ LH730 LED, który minimalizuje aberrację chromatyczną.

Ekskluzywne tryby obrazu dla nowoczesnych prezentacji

Tryb Infograficzny BenQ LH730 jest idealny dla prezentacji o dużej zawartości infograficznej, wyświetlając tekst i grafikę w szczegółach z bogatszymi i bardziej żywymi kolorami.

Zaprojektowany do montażu na suficie z dużą elastycznością instalacji

LH730 jest przeznaczony do średnich i dużych sal konferencyjnych i dzięki przesunięciu projekcji szczególnie nadaje się do montażu na suficie. Uczestnicy w tylnym rzędzie uzyskują wyraźny widok całego wyświetlanego obrazu bez rzędów lub obiektów z przodu blokujących widok.

Kalibracja obrazu dla idealnego wyrównania projekcji

LH730 jest wyposażony w automatyczną pionową korekcję geometrii obrazu i dwuwymiarową korekcję geometrii obrazu, aby przeciwdziałać efektowi keystone. Korekcja narożników może odpowiednio dostosować każdy narożnik, aby uzyskać idealnie wyrównaną geometrię obrazu.

Cyfrowa redukcja i przesunięcie obrazu

Aby zapobiec dokładnemu wyrównaniu obrazu na ekranie, instalatorzy mogą zmniejszyć obraz do 75% w krokach co 0,5% i przesunąć obraz za pośrednictwem menu OSD bez konieczności ponownej instalacji lub przenoszenia projektora.

Bezprzewodowe odbicie ekranu z urządzeń inteligentnych

Aby sprostać rosnącemu trendowi BYOD, opcjonalny klucz Wi-Fi BenQ pozwala uczestnikom konferencji na bezprzewodowe odtwarzanie treści z dowolnego urządzenia mobilnego. Technologia bezprzewodowa może pomieścić do czterech uczestników na czterech podzielonych ekranach dla wysoce współpracujących i efektywnych spotkań.

20 000-godzinna żywotność lampy

Projektory BenQ LH730 LED gwarantują 20 000 godzin bezobsługowej pracy. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach wymiany lampy, a także konserwacji i tworzy wartość dodaną, która przekracza koszt 10 wymian lampy w okresie eksploatacji projektora. Projektory LED LH730 mogą zapewnić niezmiennie imponującą jasność przez nawet 30 000 godzin w trybie Eco.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend