• Projektor BenQ TK860i

Wyjątkowe funkcje Local Contrast Enhancer i Tone Mapping dla HDR-PRO zapewniają doskonałe szczegóły w ciemnych i jasnych scenach Prawdziwa rozdzielczość 4K UHD i wysoka jasność 3300 lumenów Pionowe przesunięcie obiektywu i korekcja trapezu 2D dla bezproblemowej instalacji

No goods
7899.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 4718755088421.
Leave your phone

Projektor kina domowego 4K 3300lm z HDR-PRO dla jasnych pomieszczeń | TK860i
Wyjątkowe funkcje Local Contrast Enhancer i Tone Mapping dla HDR-PRO zapewniają doskonałe szczegóły w ciemnych i jasnych scenach

image

 

Atmosfera stadionu w Twoim salonie - w 4K UHD!

Projektor do domowej rozrywki TK860i wprowadza imponująco realistyczne i dynamiczne sceny do Twojego salonu. Oczekuj zapierających dech w piersiach obrazów w bajecznym rozmiarze do 300 cali w 4K UHD. Poszczególne tryby sportu, dźwięku i obrazu dodają jeszcze więcej dynamiki, głębi, kontrastu i emocji do całej akcji na ekranie - zupełnie jakbyś był tam na żywo.

* 3 300 ANSI lumenów
* Rozdzielczość 4K UHD
* Cinematic Color™ z 98% Rec. 709
* HDR10 i HLG
* 8,7ms input lag przy 1080P (17,9ms input lag przy 4K UHD)
* Dostęp do Google Play Store, dzięki certyfikowanemu przez Google QS02


CINEMATICCOLOR™

TK860i pokrywa Rec.709 -Przestrzeń barwną na poziomie 98%, zapewniając dokładne kolory dla obłędnych wrażeń kinowych.

HDR PRO™

Ekskluzywna technologia HDR PRO™ firmy BenQ, specjalnie zoptymalizowana dla beamerów, jest dodatkowo obciążona obsługą HDR10, a także HLG. To przynosi większą jasność, szersze kontrasty i optymalizację obrazu w jednym kroku.

SZKLANE OBIEKTYWY KLASY PREMIUM 4K

System optyczny BenQ TK860i wykorzystuje tylko wysokiej jakości szklane soczewki, które są zgrupowane w specyficznym układzie w ramach zamkniętego systemu.

WZMACNIACZ RUCHU

Motion Enhancer to zintegrowany wzmacniacz obrazu, który skutecznie zapobiega opóźnieniom obrazu i utracie klatek, a także rozmytym cieniom. Między poszczególne klatki wstawiane są interpolowane klatki, które są wyświetlane i ponownie wygaszane z dużą prędkością.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend