• Projektor BenQ LU930

LU930 5000lms WUXGA Conference Współczynnik Kontrastu 3,000,000:1 92% pokrycie kolorów Rec.709

No goods
14999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 4718755080647
Leave your phone

Projektor BenQ LU930

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

image

Technologia Laserowa BlueCore

Rewolucyjna Technologia Laserowa BlueCore

BenQ, światowa marka numer jeden w dziedzinie technologii DLP, przedstawia pełną linię innowacyjnych projektorów laserowych BlueCore w postaci projektora LH720, który oferuje rozdzielczość full HD do profesjonalnej prezentacji w scenerii firmowej.

Doskonała Jasność

Precyzyjne, wysokowydajne źródło światła laserowego

Bezodbiciowe ułożenie diod laserowych BlueCore zwiększa strumień świetlny w tunelu, podnosząc skuteczność świetlną do 5,000 lumenów

Doskonałe Działanie

Dodatkowe żółte koło kolorów

Podwójne zsynchronizowane koło kolorów BlueCore wykorzystuje dodatkowy segment żółty, stymulujący precyzyjne widma optyczne barw RGBY w celu uzyskania optymalnej wydajności chromatycznej.

Doskonała Trwałość

Hermetycznie uszczelniony chip DLP

Czip DLP, składający się z ponad dwóch milionów mikroluster, które odbijają czyste światło przez koło kolorów, jest hermetycznie uszczelniony, aby wytrzymać ciepło przez ponad 20,000 godzin bez degradacji.

Doskonała Jakość Obrazu

Podwójne Koła Kolorów Zapewniają 90% Pokrycia Przestrzeni Odwzorowania Kolorów Rec.709 w Celu Uzyskania Optymalnej Wydajności Kolorów

Wydajny projektor laserowy BlueCore LU930 wykorzystuje system dwóch kół kolorów do zapewnienia niezrównanej wydajności kolorystycznej, która pozwala na uzyskanie 92% pokrycia przestrzeni odwzorowania kolorów Rec.709. Zwiększając proporcje i czystość kolorów RGBY, projekt LU930 znacząco wzmacnia nasycenie kolorów, zapewniając doskonałą jakość prezentacji.

Zaawansowany Tryb Infograficzny Zapewniający Najwyższą Jakość Prezentacji

Tryb BenQ Infographic doskonale pasuje do obecnego trendu korporacyjnego, który polega na opanowaniu prezentacji z dużą ilością infografik, do czego dążą wszystkie nowoczesne przedsiębiorstwa. Tryb Infograficzny jest doskonały do pokazania tekstu i grafiki infografiki w szczegółach, dzięki wysokiej jasności LU930 i lepszej gradacji kolorów poprzez 92% pokrycie Rec.709 kolorów, zapewniając bardziej nasycone i żywe kolory niż w trybie prezentacji. Dodatkowo, tryb Vivid Mode (Żywe kolory) został zaprojektowany dla uzyskania najwyższej jakości kolorów podczas prezentacji wideo lub obrazów.

Wysoka Jasność I Czujnik Światła Otoczenia LumiExpertTM Dla Maksymalnego Komfortu Oczu

Wysoka jasność 5000lm projektora LU930 pozwala prezenterom i uczestnikom na prowadzenie prezentacji w komfortowo oświetlonych salach konferencyjnych średniej wielkości (20-40 osób). Nowa technologia LumiExpertTM w projektorach korporacyjnych BenQ może automatycznie wykryć warunki oświetlenia otoczenia w sali konferencyjnej i dostosować jasność projektora, aby zmaksymalizować jasność i komfort. Niezależnie od tego, czy prezentujesz w ciemnej sali zarządu, czy w jasnym biurze, LumiExpertTM zapewnia, że projektory BenQ Corporate zapewniają najwyższą wydajność.

Ultrawysoki Kontrast Dzięki Zastosowaniu Lasera

Projektor laserowy LU930 o rozdzielczości full HD tworzy uderzająco przejrzyste obrazy o bardzo wysokim, natywnym współczynniku kontrastu 3,000,000:1 w celu zapewnienia prawdziwych głębokich odcieni czerni, żywych, bogatych kolorów i subtelnych detali. Projektor LU930 cechuje również szybka reakcja, niewymagająca włączania lub wznawiania pracy z wygaszania w prawdziwej czerni, co zapewnia elastyczność działania.

Długotrwała Wydajność — 20 000 Godzin Pracy

Projektory laserowe BenQ BlueCore gwarantują 20,000 godzin doskonałej jakości i wydajności obrazu. Źródło światła laserowego jest odporne na zanik kolorów w miarę upływu czasu, dzięki czemu projektory laserowe BenQ są idealne do prezentacji korporacyjnych, które wymagają wysokiej wydajności kolorów i niezawodnej jakości projekcji.

Technologia DLP Zapewniająca Trwałe, Żywe Kolory

Projektory laserowe BenQ BlueCore bazują na absolutnej niezawodności konstrukcji 1-chipowego projektora DLP. Wysoce wytrzymały chip DLP może pracować ponad 20,000 godzin bez degradacji, zapewniając realistyczne kolory i perfekcyjnie czytelny tekst w niezliczonych zastosowaniach.

Doskonała Ochrona Przed Pyłem w Trudnych Warunkach

Projektor laserowy BenQ LU930 jest zaprojektowany z uszczelnionymi modułami laserowymi i zamkniętymi silnikami światła, aby chronić chip DMD, czujnik koła kolorów, bank lasera i inne elementy optyczne. Konstrukcja przeszła test komory kurzowej w standardzie JIS Class IP5X.

Wszechstronne Rozwiązania Do Bezprzewodowych Prezentacji

Aby spełnić wymagania różnorodnych zastosowań w salach konferencyjnych, firma BenQ oferuje kompletną linię rozwiązań dla bezprzewodowych prezentacji o rozdzielczości full HD*, począwszy od najwyższej klasy bezprzewodowego systemu prezentacji InstaShow™po łatwą w użyciu kartę QCast Mirror HDMI.

Jeden Przycisk, Aby Uruchomić Bezprzewodową Prezentację o Rozdzielczości Full HD

BenQ InstaShowTM jest unikalnym rozwiązaniem bez oprogramowania, które pozwala wielu prezenterom prowadzić prezentacje z dowolnego urządzenia. Urządzenie typu "plug and play" nie wymaga instalacji sterowników i jest kompatybilne z każdym systemem operacyjnym i platformą sprzętową, ułatwiając prezenterom bezprzewodowe prowadzenie prezentacji na zmianę, co zwiększa efektywność spotkania.

Bezprzewodowa Prezentacja Multimedialna z Urządzeń Smart Devices

Aby zaspokoić rosnące potrzeby pracowników korporacyjnych w zakresie BYOD, BenQ oferuje QCast Wi-Fi dongle, który pozwala uczestnikom spotkań bezprzewodowo wyświetlać treści multimedialne w jakości Full HD, w tym filmy, dokumenty i sesje kamery na żywo (wideo) z dowolnego urządzenia mobilnego. Z możliwością pomieszczenia do czterech prezenterów na czterech podzielonych ekranach, bezprzewodowe rozwiązania BenQ zachęcają do pełnego zaangażowania uczestników, współpracy w zespole i inspirujących dyskusji dla wysoce efektywnych spotkań.

Zoom 1,6 x zapewniający efektywne unowocześnienie sprzętu

Dzięki dużemu zoomowi 1,6 x przedsiębiorstwa mogą w łatwy i ekonomiczny sposób wymienić przestarzałe projektory poprzez wykorzystanie istniejących uchwytów sufitowych i ograniczonych przestrzeni w celu umożliwienia projekcji obrazów na dużą skalę. Dzięki funkcji zoom 1,6x model LU710 można zamontować w dowolnym miejscu na odległość od 3.5 do 5.6 metrów od ekranu i wyświetlać obraz wielkości 120", co jest typową wielkością obrazu dla korporacyjnych sali konferencyjnych, bez konieczności kosztownego remontu lub okresu przestoju na instalację.

Poziomy /Pionowy Lens Shift

Wygodny system poziomego/pionowego przesunięcia obiektywu zapewnia idealnie proporcjonalne obrazy pomimo trudności związanych z instalacją lub umiejscowieniem w dowolnym miejscu.

Zaawansowana Kalibracja Obrazu Do Idealnego Dopasowania Projekcji

Projektor LU930 jest wyposażony w dwuwymiarowy zakres korekcji geometrii obrazu ±30° zarówno na osiach poziomych, jak i pionowych służący do przeciwdziałania efektowi trapezu, co jest częstym zjawiskiem w przypadku instalacji projektora poza główną osią. Instalatorzy mogą skorzystać z funkcji dopasowania narożników, aby odpowiednio dopasować każdy narożnik do idealnie wyrównanej geometrii obrazu.

Wszechstronna Kompatybilność z Systemami Sterowania

LU930 jest szeroko kompatybilny z wiodącymi systemami sterowania projektorami, w tym Extron, Crestron i PJ-Link, które spełniają funkcję sterowania sieciowego poprzez LAN, co ułatwia integrację z korporacyjną infrastrukturą sieciową. Gdy nie ma infrastruktury LAN, LU710 obsługuje również RS-232 dla niezawodnych instalacji na odległość do 15 metrów.

centralizowane Narzędzie Do Aktualizacji Zapewnia Obsługę Wielu Projektorów

Centralized Upgrade Tool for Multiple Projector Maintenance

dministratorzy mogą aktualizować w sposób scentralizowany oprogramowanie sprzętowe w wielu projektorach BenQ znajdujących się w tej samej sieci lokalnej przez sieć LAN (do 253 projektorów), wdrażając najnowsze aktualizacje do wszystkich urządzeń jednocześnie. Ta nowa aplikacja aktualizuje oprogramowanie sprzętowe za pomocą przyjaznego interfejsu.

Światło Laserowe Tworzy Wartość w Czasie

Laserowe źródło światła BenQ BlueCore jest gwarantowane na 20,000 godzin bezobsługowej pracy, co pozwala zaoszczędzić koszty związane z wymianą lampy i konserwacją. W oparciu o średnią jasność odciętą przez typowe lampy o długiej żywotności, wartość BlueCores przekracza wartość 10 wymian lamp w okresie eksploatacji projektora.

Wiele trybów oświetlenia, aby zmaksymalizować zużycie energii

LU930 wyposażony jest w wiele trybów oświetlenia, aby zoptymalizować wyświetlany obraz w różnych sytuacjach oświetleniowych. Funkcja ta gwarantuje idealny poziom jasności, aby poprawić ogólne wrażenia wizualne w każdym środowisku, optymalizując jednocześnie zużycie energii i wydłużając żywotność projektora.

Natychmiastowe Włączanie/Wyłączanie I Włączanie Zasilania Za Pomocą Sygnału

Projektor laserowy BlueCore włącza się o połowę krócej niż projektor lampowy, skracając czas oczekiwania i zmniejszając pobór mocy. Funkcja zasilania za pomocą sygnału włącza projektor automatycznie po wykryciu sygnału wejściowego z VGA lub HDMI, co jeszcze bardziej zwiększa wygodę korzystania z projektorów laserowych BenQ BlueCore.

Brightness ANSI (lumen) 5000
Resolution (px) 1920 x 1200
Technology DLP
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend