• Projektor Acer X1228H

Projektory Acer Essential to optymalny stosunek ceny do jakości. Doskonale nadają się do codziennego użytku w pracy i w domu. Stwórz ciekawsze prezentacje, a rozrywkę uczyń jeszcze bardziej ekscytującą, dzięki zastosowaniu projektora, generującego obraz o wysokiej jasności i kontraście, a dodatkowo obsługującego technologię DLP® 3D Ready2.

No goods
1699.00
Enter your email
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4710886147909.
Leave your phone

Projektor Acer X1228H

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

image

Acer ColorBoost 3D to innowacyjne połączenie stale ulepszanego algorytmu przetwarzania obrazu, najnowszego chipsetu DLP, zoptymalizowanej konstrukcji 6-segmentowego koła kolorów i wysoko rozwiniętej technologii sterowania oświetleniem. Umożliwia to projektorom Acer wyświetlanie całkowicie realistycznych kolorów przez cały cykl życia - zarówno w trybie 2D, jak i 3D.

Acer ColorSafe II gwarantuje stałą, doskonałą i naturalną projekcję kolorów przez cały okres eksploatacji projektora. Jest to gwarantowane dzięki zastosowaniu technologii DLP® i 5-letniej gwarancji na chip DLP®. W przypadku projektorów bez technologii DLP® jaskrawość kolorów będzie się z czasem zmniejszać.

Dzięki funkcji HDMI Power On projektor może włączać się automatycznie, gdy tylko otrzyma sygnał przez HDMI lub VGA. Nie musisz już oddzielnie uruchamiać projektora, możesz po prostu włączyć notebook, odbiornik lub konsolę do gier, a projektor również włączy się automatycznie.

Dzięki automatycznej korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie, projektory Acer automatycznie kompensują zniekształcenie trapezowe, jeśli nie są ustawione dokładnie w pionie i wyświetlają obraz pod kątem prostym.

Dzięki funkcji AC Power On, projektor może włączać się automatycznie, gdy tylko projektor zostanie zasilony. Nie musisz już osobno włączać projektora, możesz go uruchomić bezpośrednio, np. Włączając zasilanie w sali konferencyjnej.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 4500 lumenów 
Kontrast: 20 000: 1
Rozdzielczość: XGA (1024x768)
Żywotność źródła światła: do 15.000 godzin 

Ważne cechy

Automatyczna korekcja trapezu

Automatyczne wyłączenie

Bezpieczeństwo PIN

Brightness ANSI (lumen) 4500
Resolution (px) 1024 x 768
Technology DLP
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend