• Projektor Acer H5385BDI

Poznaj niesamowite możliwości kina domowego i bezprzewodowo oglądaj mecze piłki nożnej na ogromnym ekranie. Wyświetlaj wyraźny obraz podczas prezentacji lub oglądania wydarzeń sportowych ze znajomymi za pomocą projektora o maks. jasności 4000 lumenów, wyposażonego w tryb piłkarski, funkcję przesunięcia obrazu, łączność bezprzewodową oraz cechującego się niezawodnością działania.

No goods
1799.00
Enter your email
Shipping within 7 days
Shipment price On request
EAN 4710180755367.
Leave your phone

Projektor Acer H5385BDI

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Ten projektor zapewnia wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 720p (HD). 100-calowy obraz w takiej rozdzielczości wygląda realistycznie i naturalnie.

Uwolnij się od kabli, korzystając z prostych funkcji bezprzewodowej projekcji oraz konstrukcji z kluczem sprzętowym. 

Krystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 4000 lumenów nawet z dużej odległości w świetle dziennym lub w średnich i dużych pomieszczeniach. Zbierz znajomych i wspólnie przeżywajcie niesamowite wydarzenia sportowe wyświetlane na ogromnym ekranie. W trybie piłkarskim wszystkie kolory zostają wzmocnione, by akcja prezentowała się jeszcze lepiej.

Wyświetlaj obrazy tam, gdzie chcesz bez konieczności ponownej konfiguracji. Funkcja regulacji obrazu i powiększenie cyfrowe umożliwiają przesuwanie wyświetlanego obrazu w celu dopasowania go do ekranu bez zmiany położenia projektora.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 4000 lumenów 
Kontrast: 20 000: 1
Rozdzielczość: WUXGA (1920x1200)
Żywotność źródła światła: do 15.000 godzin 

Ważne cechy

Technologia wyświetlania DLP

Profesjonalna kalibracja ISFccc

Możliwość nieprzerwanej projekcji obrazu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez przerwy - to idealny wybór do prezentacji publicznych i wystaw 

Wyświetlacz HDMI 3D

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend