• Projektor ACER L812

Inteligentny projektor laserowy Acer ApexView L812 o ultrakrótkim rzucie oferuje rozdzielczość 4K, tryb piłkarski, rozdzielczość 1080p przy 240 Hz i jasność 4000 ANSI lumenów, co zapewnia jasny i doskonały obraz.

Głośniki
Tak
No goods
11999.00
Enter your email
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4710886788843.
Leave your phone

image

Projekcja z wyjątkowo małej odległości

Ten ultrakrótkoogniskowy projektor pozwala wyświetlać oszałamiające obrazy o przekątnej do 120 cali z odległości zaledwie 30 centymetrów od ekranu.

Rozdzielczość UHD 4K

Zanurz się w zupełnie nowym świecie i podziwiaj obrazy o niesamowitej szczegółowości z wiernie odwzorowanymi kolorami. Przy projekcjach UHD 4K sceneria jest budowana za pomocą aż 8,3 miliona pikseli, co przekłada się na cztery razy większą rozdzielczość niż wariant Full HD.

Inteligentny projektor

Inteligentny projektor pozwala cieszyć się ulubionymi multimediami z platform do strumieniowego odtwarzania muzyki i filmów, takich jak YouTube lub Netflix.

Tryb piłkarski

Zbierz znajomych i wspólnie przeżywajcie niesamowite wydarzenia sportowe wyświetlane na ogromnym ekranie. W trybie piłkarskim wszystkie kolory zostają wzmocnione, by akcja prezentowała się jeszcze lepiej.

Obsługa HDR10

Bardziej realistyczny i naturalny obraz jest efektem zwiększenia współczynnika kontrastu i palety kolorów oraz zastosowania trybu HDR10. HDR (High Dynamic Range) to technologia wyświetlania, która zapewnia większy poziom kontrastu czerni i bieli dzięki zastosowaniu mapowania i dekodowania „scalar chip". Realistyczna rekreacja obrazu przekłada się na poczucie głębszego realizmu podczas oglądania.

Jasność 4000 lumenów

Krystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 4000 lumenów nawet z dużej odległości w świetle dziennym oraz w średnich i dużych pomieszczeniach.

 

Rozdzielczość 1080p przy częstotliwości odświeżania 240 Hz

Dzięki rozdzielczości FHD 1080p i imponującej częstotliwości odświeżania 240 Hz zapewniającej niezwykle płynny obraz dostrzeżesz każdy szczegół dynamicznych wydarzeń sportowych, filmów i gier.

Acer TrueHarmony

Poznaj lepszą jakość dźwięku dzięki Acer TrueHarmony. Ciesz się bogatszym, bardziej realistycznym brzmieniem. Gdy ustawisz maksymalną głośność, nie będzie utraty jakości.

image

Brightness ANSI (lumen) 4500
Resolution (px) 1920 x 1080
Technology DLP
Projection technology DLP
HDMI Tak
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend