• Projektor ACER H6830BD EOL

TTechnologia światła: 240-watowy Philips UHP Rozdzielczość: 4K UHD (3 840 x 2 160 px) Jasność: 3 800 (standard), 3 040 (eco) ANSI lumenów Kontrast: 10 000:1 Żywotność maks.): 5 000 (standard), 10 000 (eco), 20 000 (ecoPro)

Głośniki
Tak
No goods
4499.00
Enter your email
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4711121306808.
Leave your phone

Nasycone kolory i doskonała jakość obrazu dla Twojego kina domowego Projektor Acer H6830BD doskonale nadaje się zarówno do długich kinowych wieczorów, jak i wciągających sesji gier. Dzięki rozdzielczości 4k UHD i jasności 3800 ANSI lumenów, możesz cieszyć się szczegółową projekcją nawet przy włączonym świetle. Ustawianie obrazu nigdy nie było łatwiejsze: 1,3-krotny zoom pozwala na regulację obrazu o 30% przy zachowaniu odległości projekcji, a automatyczna korekcja geometrii obrazu zawsze idealnie wyrównuje obraz. Dzięki 1080p 240Hz nawet szybkie sceny mogą być odtwarzane płynnie. Jednocześnie input lag został zredukowany nawet do 4,2 ms, dzięki czemu naciśnięcie przycisku na kontrolerze jest odtwarzane bez lagów.

image

 

Automatyczne wyłączanie

Funkcja ta automatycznie wyłącza projektor Acer, jeśli po upływie określonego czasu nie zostanie wyświetlony żaden sygnał wejściowy po upływie zaprogramowanego czasu nie jest odbierany żaden sygnał wejściowy. Ta funkcja może być indywidualnie regulowana za pomocą menu i pomaga oszczędzać energię i liczbę godzin pracy lampy.

Kompensacja koloru ściany

Najlepszą jakość obrazu uzyskuje się poprzez kompensację koloru ściany na kolorowe powierzchnie projekcyjne, takie jak tablice i tapety. 5 zoptymalizowanych kolorów ścian można łatwo skompensować za pomocą menu w celu uzyskania najlepszej jakości obrazu.

Tryb Acer Football

Dzięki trybowi Acer Football Mode możesz przenieść stadion do swojego domu. Tryb ten automatycznie dostosowuje jasność, nasycenie i ostrość obrazu, a także wartości gamma, aby odcienie skóry były bardziej rzeczywiste, a odcienie zieleni bardziej żywe. Idealny dla fanów piłki nożnej i entuzjastów sportu.

Top Loading Lamp Design

Top-Loading Lamp Design umożliwia łatwą wymianę lampy w sufitach podwieszanych przez górną część obudowy, bez konieczności odłączania projektora Acer od uchwytu. Wymiana jest porównywalna z wymianą żarówki energooszczędnej.

Oryginalne odtwarzanie 24p

Poznaj prawdziwe kino dzięki 24 klatkom na sekundę, projektor Acer odtwarza filmy Blu-Ray w oryginalnym formacie kinowym w sposób płynny, tak jak zostały nakręcone na planie filmowym. Oglądaj filmy w rozdzielczości 24p oczami reżysera.

Odtwarzanie oryginalne 24p

Dzięki funkcji odtwarzania 24 klatek na sekundę, projektor Acer odtwarza filmy Blu-Ray w oryginalnym formacie kinowym, tak jak zostały one nakręcone na planie filmowym. Zobacz filmy w rozdzielczości 24p oczami reżysera.

Technologia Acer Smart Format

Technologia Acer SmartFormat obsługuje szeroki zakres sygnałów wejściowych, eliminując konieczność przełączania między notebookiem/komputerem PC, odtwarzaczem DVD i odbiornikiem. Dzięki technologii Acer SmartFormat projektory Acer ColorBoost z HDMI mogą akceptować i kompresować sygnały o rozdzielczości do 1080p.

Niskie opóźnienie sygnału wejściowego 4,2 ms

Cenisz sobie szczegóły? Dzięki niskim opóźnieniom na wejściu, opóźnienia należą do przeszłości. Niezależnie od tego, czy grasz na dużym ekranie, czy oglądasz najnowszy film akcji, zawsze będziesz na wysokości oczu i uchwycisz każdy szczegół bez zakłóceń.

Bluelight Shield

BluelightShield pozwala użytkownikom obniżyć ilość niebieskiego światła, aby zmniejszyć negatywne skutki ekspozycji na niebieskie światło. W projektorze znajdują się trzy stopnie filtracji odpowiednie dla różnych scen. Każdy etap zawiera również dynamiczny mechanizm, który optymalizuje poziom niebieskiego światła w zależności od zawartości. BluelightShield może zmniejszyć natężenie światła niebieskiego nawet o 30% i chronić Twoje oczy.

Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych

Dzięki funkcji automatycznej pionowej korekcji zniekształceń trapezowych projektor Acer automatycznie kompensuje zniekształcenia trapezowe, gdy projektor nie jest ustawiony dokładnie w pionie, i wyświetla obraz o odpowiednim kącie.

HDR

HDR (High Dynamic Range) to technika odtwarzania szerszego dynamicznego zakresu luminacji. Zachowuje on szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach i zapewnia podobny zakres luminancji, dzięki czemu kolorystyka jest zbliżona do rzeczywistego obrazu. Rozszerzony zakres kontrastu i jasności zapewnia wierne odwzorowanie kolorów.

AC Power On

Dzięki funkcji AC Power On projektor może włączać się automatycznie po podłączeniu do niego zasilania. Nie trzeba już osobno włączać projektora, lecz można go uruchomić bezpośrednio, np. włączając zasilanie w sali konferencyjnej.

Certyfikat ISF

Kalibracja zgodna z ISFccc (Imaging Science Foundation) może być przeprowadzona przez specjalnie przeszkolonych techników. Kalibracja ta oferuje absolutnie idealny obraz dla panujących warunków oświetleniowych w Twoim kinie domowym w 2 specjalnych trybach.

Acer Color Safe II

Acer ColorSafe II gwarantuje spójną, pełną blasku i naturalnych kolorów projekcję przez cały okres eksploatacji projektora. Gwarantuje to zastosowanie technologii DLP® oraz 5-letnia gwarancja na chip DLP®. W przypadku projektorów bez technologii DLP® jasność kolorów będzie się zmniejszać z upływem czasu.

image

Specyfikacja techniczna:

Technologia światła: 240-watowy Philips UHP

Rozdzielczość: 4K UHD (3 840 x 2 160 px)

Jasność: 3 800 (standard), 3 040 (eco) ANSI lumenów

Kontrast: 10 000:1 Żywotność maks.): 5 000 (standard), 10 000 (eco), 20 000 (ecoPro)

Brightness ANSI (lumen) 4500
Resolution (px) 1920 x 1080
Technology DLP
Projection technology DLP
HDMI Tak
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend