• Panasonic PressIT360 - zestaw do wideokonferencji

PressIT 360 to najnowsze urządzenie z rodziny systemów prezentacji firmy Panasonic. PressIT 360 pozwala każdemu łatwo zorganizować grupową wideokonferencję za pomocą prostego rozwiązania z jednym kablem. Obejmując pełne 360 ​​stopni, PressIT 360 ma 4 zintegrowane kamery i 7 mikrofonów, zapewniając naturalną komunikację między uczestnikami spotkań osobistych i wirtualnych.

7499.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4010869312035

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

 Podłącz do komputera i natychmiast rozpocznij spotkanie

Wystarczy podłączyć kamerę, mikrofon i głośniki w jednym urządzeniu do komputera za pomocą USB typu C (zwanego dalej USB-C). Przygotowanie i ustawienie sprzętu nie wymaga czasu, dzięki czemu spotkania można rozpocząć praktycznie od razu.

image
image
image
1. Przynieś do sali konferencyjnej 2. Po prostu podłącz się do komputera za pomocą USB-C 3. Rozpocznij wideokonferencję

 

Do podłączenia do komputera potrzebny jest tylko jeden port USB-C

Dane wideo i audio można przesyłać do komputera za pomocą jednego portu USB-C. Ponieważ terminal integruje kamerę, mikrofon i głośniki, nie ma potrzeby przygotowywania oddzielnego sprzętu. 1 1: Do podłączenia do portu USB-C komputera PC zdolnego do zasilania 5V / 3A. Można go również podłączyć za pomocą zasilacza sieciowego. W przypadku korzystania z samych portów USB-C, głośność jest ograniczona w porównaniu z zasilaczem sieciowym.

image

 

image

Łatwa obsługa za naciśnięciem jednego przycisku

Regulacja głośności, wyciszanie i wybór trybu wideo mogą być intuicyjnie obsługiwane za pomocą przycisków na panelu sterowania jednostki głównej. Dioda LED informuje również użytkownika o stanie pracy według koloru. Na pierwszy rzut oka możesz sprawdzić np. czy mikrofon jest włączony lub wyłączony. Ponadto szczegółowe ustawienia regulacji położenia kamery i zmiany jakości obrazu można wprowadzić za pomocą dedykowanej aplikacji.

 

Wyraźna transmisja wideo i audio dla naturalnej i realistycznej komunikacji


PressIT360 eliminuje typowe problemy występujące podczas wideokonferencji, takie jak szumy, brak wiedzy dotyczącej mówcy czy oczekiwanie, aż ktoś skończy mówić.

Pięć różnych trybów wideo pozwala na prowadzenie spotkań z układem kamery najlepiej nadającym się do komunikacji. Na przykład za pomocą widoku multi, w którym zielony pasek wskazuje, że głośnik świeci się na komputerze pracownika zdalnego, co ułatwia jego rozpoznanie. Uczestnicy pracy zdalnej są w stanie zorientować się, co dzieje się po stronie i wiedzieć, kiedy zabrać głos.

Skupienie się na osobie mówiącej jest automatycznie optymalizowane w zależności od głośności mowy i długości wypowiedzi. Skupienie się na dźwięku może być opóźnione lub może nie nastąpić w zależności od sytuacji.

image

Różnorodne tryby wideo do wyboru w zależności od sytuacji


Możliwe jest ustawienie skupienia się na głośniku lub wyświetlenie stałej tablicy

 Pięć różnych trybów wideo pozwala na prowadzenie spotkań z układem kamery najlepiej nadającym się do komunikacji. Na przykład za pomocą widoku multi, w którym zielony pasek wskazuje, że głośnik świeci się na komputerze pracownika zdalnego, co ułatwia jego rozpoznanie. Uczestnicy pracy zdalnej są w stanie zorientować się, co dzieje się po stronie i wiedzieć, kiedy zabrać głos. Skupienie się na osobie mówiącej jest automatycznie optymalizowane w zależności od głośności mowy i długości wypowiedzi. Skupienie się na dźwięku może być opóźnione lub może nie nastąpić w zależności od sytuacji.


image
image
image

Podwójny widok

360-stopniowy widok na salę konferencyjną. Dźwięk z dwóch głośników.

Widok pojedynczy

360-stopniowy widok na salę konferencyjną. Dźwięk z dwóch głośników.

Widok z wielu kamer

Dźwięk z czterech głośników. Pokazuje zielony pasek nad ekranem głośnika.

image
image
image

Widok multi

Dźwięk z czterech głośników. Pokazuje zielony pasek nad ekranemgłośnika.Widok stabilny

Może też wyświetlać obrazy z jednej, ustalonej pozycji. Zmiana gradacji diody LED w kierunku głośnika

Uwaga: Ta funkcja może nie być aktywowana w określonym trybie.Różne scenariusze użycia i prostota instalacji


image

Funkcjonalny rozmiar i wyrafinowany design

Średnica 64 mm (2,52"), wysokość 285 mm (11,23"), waga ok. 950 g (2,1 funta). Smukły kształt i bezszwowa siatka z tkaniny tworzą dyskretny wygląd, który jest dyskretny nawet po umieszczeniu na środku stołu konferencyjnego. Kamera rejestruje twarze uczestników pod optymalnym kątem padania, nie nakładając się na komputer, dzięki czemu można skoncentrować się na dyskusji, nie martwiąc się o sprzęt.

Laptop dla firm - Windows: Lenovo (ThinkPad L15 15,6 cala), HP (250 G8 15,6 cala), Dell (Vostro 15,6 cala), - Mac: MacBook Pro (maksymalny rozmiar 16 cali)

image

Bardziej szczegółowe ustawienia, takie jak regulacja położenia kamery i zmiany jakości obrazu, można wprowadzić na komputerze.

Wbudowana w urządzenie aplikacja PressIT może być zainstalowana na komputerze w celu dostosowania szczegółowych ustawień.

  • Wyświetlanie obrazów z kamer
  • Sterowanie wideo (powiększanie/pomniejszanie, pochylanie w górę/w dół, przesuwanie w lewo/w prawo) *Może nie działać w niektórych modelach.
  • Regulacja jakości obrazu
  • Test działania głośnika
  • Aktualizacja oprogramowania sprzętowego i potwierdzenie wersji

Systemy operacyjne obsługujące aplikację na PC to Microsoft Windows (Windows 10/11) i macOS.There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend