• Odtwarzacz Pioneer PD50AE (black)

Odtwarzacz SACD PD-50AE jest kompatybilny z szeroką gamą nośników i formatów, w tym MQA. Korzystając z rozległego know-how firmy Pioneer w zakresie dysków optycznych, jest on wyposażony w oryginalne technologie sterowania przetwornikiem i cichy, antywibracyjny mechanizm napędowy. A dzięki przetwornikowi cyfrowo-analogowemu ESS i dyskretnemu analogowo-cyfrowemu zasilaczowi, PD-50AE może zapewnić studyjną jakość reprodukcji

No goods
4999.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4573211158328
Leave your phone

image

Działa jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB

 
Oprócz tego, że jest odtwarzaczem SACD/CD, PD-50AE działa również jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB, zapewniając doskonały dźwięk. Starannie zaprojektowana jakość wykonania wydobywa pełny potencjał wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego ESS, pozwalając cieszyć się solidnym dźwiękiem pełnym bogatych szczegółów z podłączonych urządzeń USB.

Analogowy/cyfrowy dyskretny obwód zasilania

Obwody cyfrowe i analogowe mają dyskretne zasilanie. PD-50AE został zaprojektowany z najkrótszym i najbardziej optymalnym stopniem zasilania oraz ścieżką sygnału audio, aby zapewnić czystą i bogatą reprodukcję dźwięku. Cichy napęd SACD/CD o strukturze plastra miodu i doskonałym tłumieniu
Obszerna wiedza specjalistyczna w zakresie sterowania przetwornikami optycznymi, którą firma Pioneer zdobyła w ciągu swojej długiej historii, zapewniła PD-50AE niezrównany poziom precyzji odtwarzania płyt. Konstrukcja o strukturze plastra miodu wokół mechanizmu napędowego - taka jak ta stosowana do zakrywania elementów mechanicznych renomowanego PD-70AE firmy Pioneer - pomaga chronić przetwornik cyfrowo-analogowy i inne elementy elektroniczne, podczas gdy PD-50AE posiada również nowo opracowaną pływającą konstrukcję do montażu napędu .

MQA (Master Quality Authenticated)

 
MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która zapewnia dźwięk oryginalnego nagrania głównego. Główny plik MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby można go było przesyłać strumieniowo lub pobierać. Wraz z usługą przesyłania strumieniowego o wysokiej wierności TIDAL, która obsługuje teraz MQA jako część swojego doskonałego katalogu HiFi poziomu Masters, rośnie impuls do szerszego zastosowania tej nowej technologii. Katalogi muzyczne niektórych z największych studiów są konwertowane na MQA. PD-50AE zawiera pełny dekoder MQA, który rozwinie plik, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku. Na tym poziomie odtwarzania słyszysz, co artyści stworzyli w studiu.

image

 

 

MQA-CD
Oprócz korzystania z usług mobilnego przesyłania strumieniowego, wymagający audiofil może kupować treści zakodowane w MQA na fizycznych nośnikach, aby cieszyć się nimi w domu.

PD-50AE to odtwarzacz CD, który rozpoznaje płyty MQA-CD. Wbudowany dekoder MQA automatycznie przywróci sygnał o wysokiej rozdzielczości słyszany w studiu i potwierdzi go za pomocą sygnatury uwierzytelniającej. Ponadto PD-50AE obsługuje również odtwarzanie plików MQA zapisanych na płytach DVD-R.

Niestandardowe kondensatory elektrolityczne dla wysokiej jakości dźwięku
Niestandardowy kondensator elektrolityczny dla wysokiej jakości dźwięku został wybrany poprzez wielokrotne próby słuchania dźwięku SACD i CD. Kondensator wydobywa z płyt audio to, co najlepsze, pozwalając cieszyć się stabilnym odtwarzaniem mocnego i dynamicznego dźwięku.

Funkcja regulacji zakresu blokady
Funkcja ta umożliwia dokonanie precyzyjnych regulacji w zakresie blokady przetwornika cyfrowo-analogowego w celu zmniejszenia jittera w sygnale wejściowym. Regulacji można dokonać w sześciu krokach, z domyślnym ustawieniem na Zakres 6. Zakresy od 1 do 3 są przeznaczone do precyzyjnego dostrajania przez doświadczonych użytkowników, ze zwiększoną częstotliwością cięć dźwięku.

Filtr cyfrowy
Filtr cyfrowy pozwala cieszyć się trzema rodzajami charakterystyki dźwięku poprzez przełączanie przetwornika cyfrowo-analogowego — „Slow" dla miękkiego i ciepłego, „Sharp" dla solidnego i zwartego oraz „Short" dla szybkiego i do przodu dźwięku.

Up-sampling
Technologia up-samplingu podnosi jakość dźwięku CD do poziomu wysokiej rozdzielczości, co daje bardziej naturalny, dynamiczny dźwięk.

Izolator zapobiegający fali stojącej
Izolator zapobiegający fali stojącej został opracowany na podstawie wielokrotnych testów odsłuchowych i ma specjalny kształt bez równoległych boków wewnątrz, aby zapobiec rezonansowi wnękowemu. Dzięki temu lokalizacja dźwięku, ton i skala są wyraźniejsze, a jednocześnie poprawia się reakcja na szybki dźwięk.

image

 

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend