• Odtwarzacz Cambridge Audio CXN V2 Series 2

Wykończony w kolorze szarym księżycowym, aby dopasować się do pozostałych produktów z serii CX 2, wielokrotnie nagradzany model CXN (V2) umożliwia odtwarzanie wielu typów plików audio z wielu źródeł. Ciesz się swoją ulubioną muzyką, po swojemu.

Box color srebrny
5190.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055300418852

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Odtwarzacz Cambridge Audio CXN V2 Series 2

Wygodę cyfrowego dźwięku uwielbiamy wszyscy. Na próżno jednak szukać zwolenników kompromisów, jakie często niesie ze sobą jego odtwarzanie. Odtwarzacz CXN (V2) został opracowany tak, aby zapewnić bezproblemową dostępność dźwięku cyfrowego o bezkompromisowo doskonałej jakości, uzyskanej dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu firmy Cambridge Audio w dziedzinie produktów hi-fi. Łatwość obsługi idzie tutaj w parze z wysoką jakością dźwięku.

Cyfrowy dźwięk jest dostępny z wielu źródeł — a model CXN (V2) jest w stanie dostarczyć go tym, których najbardziej kochasz. Spotify Connect, Apple AirPlay 2 i Tidal oferują bogactwo treści z całego świata. Jest tu też wbudowana obsługa Chromecast, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z odtwarzacza. Dodatkowo model CXN (V2) posiada certyfikację Roon Tested, co oznacza, że dźwięk ze źródeł NAS i UPnP jest także na wyciągnięcie Twojej ręki. Kiedy dodamy do tego cyfrowe wejścia optyczne i koaksjalne, asynchroniczne gniazdo USB, obsługę aptX Bluetooth (poprzez adapter) i radia internetowego, CXN (V2) sprowadzi muzykę z całej naszej planety wprost do Twojego domu.

image

 

Dane Techniczne

 

Przetwornik DAC Dwa przetworniki DAC Wolfson WM8740 24-bit
Filtr cyfrowy ATF2 2. generacji, podniesienie częstotliwości próbkowania do 24 bit/384 kHz
Filtr analogowy Dwubiegunowy, różnicowy filtr Bessela
Wejścia USB audio USB Typ B zgodne z profilem USB Audio 1.0 lub 2.0 (możliwość wyboru przez użytkownika)
Cyfrowe wejścia audio Koaksjalne S/PDIF i Optyczne TOSLINK)
Analogowe wejścia audio Zbalansowane XLR i niezbalansowane, analogowe RCA
Kompatybilność UPnP, Lokalne nośniki USB, USB audio 1.0 i 2.0, S/PDIF Toslink i koaksjalne, wbudowana obsługa Airplay 2, Chromecast, Radio internetowe, Spotify Connect, TIDAL, Bluetooth aptX za pośrednictwem odbiornika BT100 Bluetooth (brak w zestawie)
Maksymalne zużycie prądu 30 W
Zużycie prądu w trybie standby <0.5W
Waga 3,5 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend